Türbanlılar neden mini etek giyiyor?

Alta tayt giydiklerinde örtünmüş olduklarını mı düşünüyorlar acaba?

Güncellemeler:
Genelleme yapmıyorum, başı kapalı kıçı açık suratı boyalılara türbanlı denir.

Düzgün örtünenlere ise tesettürlü denir, karıştırmayın.

0|1
21|20

En İyi Kız Görüşü

• Genelleme yapma.

Tarz diye kapanan var farz diye kapanan.
    Örtünün sadece saç kapatmak olduğunu sananlar var. Onlara giyinik çıplaklar diyoruz zaten.

Tesettür dikkat çekmemektir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türbanlılar mini etek giymese e sizin dediğiniz gibi başı kapalı ama vucudu aıklar evet var. Onlar hakkında Peygamber efendimiz Lanet olsun kapalı açıklara demiş tir. Yani açık ol günahkar olursun ama o şekilde kapalı görünüp açık olanlar için lanet vardır ki bunun en canlı örneği o kişiler yüzünden bu tarz konu açılabiliyor olmasıdır ki bu tür kapalılar istismara gerçek kapalıları rencide edilmektedir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Başı açık bazı kızlar grup ilişkilere katılıyor diye bizde ' başı açıklar böyle yapıyor ' diye genelleme yapmıyoruz değil mi? Dışarıda gördüğün bir kaç kişiye bakıp genelleme yapma. Herkesin tamamı düzgün olacak diye bir durum yok

5|3
    0|0
  • yok artık. o kadar da değildir herhalde

0|1
    0|0
    • o kadar o kadar
      sokakta rastlıyoruz çoğu zaman
      etleri görünmeyince tesettüre girdiklerini düşünüyorlar

• başım açık mini de giysem yakışır ortamım da müsait ama giymiyorum hele bu devirde her sessiz köşede tecavüzler varken. o gördüğün kızlar ya zorla kapatılmış ya da başı örtülülüleri sabote etmek için yapıyorlar. ağır makyajlıları çok çimento bulamış gibi ama mini etek biraz fazla geldi, şaka gibi:)

• bazı açık kadınlarda önüne gelene veriyor diğerleri niye vermiyor gibi bir genelleme de yapalım o halde hep kapalılar üzerinden yürümeyin

2|0
    0|0
    • Açıklar umrumda değil, açık zaten.

• Minik etek ne yahu altina tayt ustune tunik giyenlerden mi soz ediyorsun giyilevilir tabiki ama o tunik kisa olmamak sartiyla diz altinda filan olabilir çünkü onemli olan karşı cinse karşı vucudunu teshir etmemendir karşı tarafın tahrik olmamasidir yani kimsede benim ayak bileklerimden tahrik olmamalıdır olanlar elbette vardir ama bu da saplinlik yani simdilerde adini fetişizm koymuslar eğer sizin gibi dusunursek hakikaten kara carsafa burunmeliyiz kuranda kara carsaf diye birsey yok aksini idda edende ispatlasin

2|0
    0|0
    • Hayır tunik dediğiniz şey dizin neredeyse bir karış altında, iyi kötü muhafaza sağlayan bir giysi.

Baya baya mini etek giyenleri görüyorum, altına tayt giyince de sanki örtünmüş oluyorlar gibi başlarını da kapatıyorlar.

Tesettüre zarar veriyorlar.

• Bende dışarıda hiç görmedim de ama şimdi internetten baktım cok kötü duruyo haklısın

• Ben hic görmedim dedign tarzda giyineni vallahi görsem gider sorarrim 😂 ve galiba genelde tesettürü karalamak için sanalda çok fazla o türde resim. paylaşan var

2|0
    0|0
    • hem karalamak için hem de tesettürlü fantazisi olan erkekler var onlar için yapıyolar bunu

• @analjezik_tablet aynen bende karalamak için olduğunu düşünüyorum kesinlikle
      . İzmir de yaşıyorum hiç öyle dikkat çekici tesettür gyinen gormedim. gayet güzel ve olması gerektiği gibi.

• Amaç örtü değil orada. Muhtemelen örtünün anlamını bilmeyen yahut baskı ile örtünmüş olanlardır.

2|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi

1|0
    0|0
  • Ne mini eteği yahu

0|0
    0|0
  • Onlar süslüman ya, türbanlılarla alakaları yok.

0|0
    0|0
  • Bize yargılamak değil doğruyu göstermek düşer

1|1
    0|0
    • Doğruyu nasıl göstericez?

• bir kez okumanı öneriyorum yazdıklarını, ayrıca tanımadığın ben hakkında bir hakk'a girdiğini unutma. Selametle.

• ok.

• Onların amacı tarz olmak

0|0
    0|0
  • Vay be bayagi avrupalasmisiz.
    Birde mini...😕

0|0
    0|0
  • giyen var mı da

0|0
    0|0
  • Bencede dogru degil tesettur sadece basi ortmek degil ve bunu yapanlarisa hic sevmiyorum bacakda dapdar tayt ustte tisort ya da gomlek ve basortu hic yakismiyo bence

0|0
    0|0
  • Tuhaf

0|0
    0|0
  • Kafayi kapatmakla olmuyor tabii

0|0
    0|0
  • mini etek değil ama diz kapağında dar etek giyen kapalı kızlar gördüm

0|0
    0|0
  • Saclarini kapatinca cennete gitceklerini dusunuyolar galiba

0|0
    0|0
  • Giyinik çıplaklar onlar... üstü forma altını sorma

0|0
    0|0
  • Günümüzdeki iyi kız anlayışı ''TÜRBANLILAR''

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• belki mini etek giyenler turban takiyor panpa neden tek tarafli bakiyon xd

0|1
    0|0
  • Giymiyorlar.

0|0
    0|0
  • İnsanları giyinişleri ile yediği içtiği görüntüsü ile kınamayın, yargılamayın..
    Herkesin kendi hayatı kimse karışamaz..
    O öyle giyinir öteki farklı giyinir kimisi giyinmez cart curt sanane mk.

1|0
    0|0
    • Açık olana lafımız yok kapalı olana lafımız yok ama başını örtüp g*tünü açarsa söveriz işte. dinle dalga mı geçiyor aqqq.

• Bu yorumlar düşünceler eleştiriler her daim yapılıyor. Belli bir yaşa gelmiş insan giyimi kuşamı davranışı akli iradesi ile değişmiyorsa ölene kadar eleştir..

• Her daim de yapılmalı.

• Bes parmagimiz bile ayni degilken genelleme yapman yanlis...

1|0
    0|0
  • Ebeveynleri basini kapat demis altini kapat dememis. suc onlarda bencr

0|0
    0|0
  • herkes özgürdürrr

1|0
    0|0
  • Biz onlara türbanlı demiyoruz sadece örtülü diyoruz ya da giyinmiş çıplaklar diyoruz.

1|0
    0|0
  • Hic gormedim

0|0
    0|0
  • Kaşarın ambalajlısı oluyor işte

1|0
    0|0
  • tarz ile farzı sen ayırmışsın. onlarda ayırabiliyorlar ve tarz yapıyorlar. farzla alakaları yok onların.

0|0
    0|0
  • Moda abisi moda. Onlar da müslümanlıklarını yerine getiriyorlar lütfen.

0|0
    0|0
  • olm şu kadınlar uğraşmayın ya

1|0
    0|0
  • Mini etek giyeni gormedim ama tayt giyeni gordum onlar kapalı ciplaklar Allah'ın lanet ettiği

1|0
    0|0
  • hobi amaçlı giyiniyorlar.
    ben şahsen çıkmam böyle kızlarla

0|0
    0|0
  • Aile bakanları açıkladı tecavüz bir kere olabilir ondan giyiyorlar bakan izin vermiş

0|0
    0|0
  • laf olsun torba dolsun diye türban takıyolar bilmiyolarki açıklardan daha açıklar

0|0
    0|0
  • Avrupa uyum paketi

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz aaamnakoim

0|0
    0|0
  • Şu soruya bazı türbanlı ark desen olmazmı başlığı açarken niye hepsini aynı sınıfa koydun şimdi

1|0
    0|0
    • Bunu türbanlılar yapıyor birader, düzgün giyinenlere tesettürlüler diyorum.

Yükleniyor...