" Arkadaşim " kelimesini surekli kullanmak , anlatim size?

Anlamiyorum tipim degil, ilgi gostermiyorum ama demeki birsey yapiyorum. Ki bu insan ona karsi birseyler hissetimi dusunuyor.
Surekli bir arkadasim kelimesi kulanmasi... arkadasiz arkadas arkadas. Yaw tamam anladik.
Da ben zaten seni baska birsey olarak gormuyorum bikere tipim degilsin karekteri bile adam degil. Ama napican arkadas. Bunu boyle soyliyemesin de cok sert. Boyle bir polemige girmek istemem? Ne yapabilirim dicem. Uzak dur konusma etme diceksiniz. Kimseyi gordugum yok isden gucden. Ara ara konsuruz whatsappdan kiii cogu zaman ben yazmam bile..

Ne yapabilirim? Ya laf sokasim geliyor ama kahretsin degeer veriyorum :D hayir arkadas gurubunda en iyi anlasan biziz. Seviorum ama oyle degil simdj bozulsunda istemiyorum bunun

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım , gözüm vs hiç sevmem :)

1|0
    0|0
    • Bana samimiyetsiz gelir. Canim cicim bile :D

• :D gizliyim zaten ks burasinolsa inkar etmem :D inan bana ayrica onun o lavbali hareketlerone karsilik veriridim...

• o zaman yolunu çiz gönder nıye sinir oluyon :) mesela ben kendım den ornek verım bırının tavrını konuşmasını falan sevmıyosam benden uzak durması onun asli görevi olur :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaşım demiş yav ordan tutup nerelere çekmişin pöff sana pöf

1|0
    0|0
    • Surekli olarak son zamanlar cok kulaniyor.
      Ayrica ben tatile gitmisdm gecen ay insanlara goruntulu konusduk felan diyor kinoyle birseyde olmadi. Amaci ne anlamadim. Her cumlenin sonunaa

• Gercekden donup merak etme zateeen tipim degilsin demek istiyorum dua etsin kafa dengi ortamlarimiz komik oluyor :D

• Tamam kanka uykumu getirdin sabahın köründe bu soru sorulur mu

• Karmaşık, bozuk olan sensin. Dürüst olmak en doğru yoldur.

0|0
    0|0
    • Karmasik olan ben miyim? Isimde gucumdeyim. Muhabetimiz bilr gundem seyler. Ne alaka karmasik ne yapmis olabilirim.

• Eski bir kız arkadaşım bana sevmediği bir özelliğimi söylemişti. O söyleyene kadar normal olduğunu sanıyordum ama oturup düşününce yerin dibine girdim daha önce neden böyle davranıyordum diye sorguladım kendimi. Ve O'na bu dürüstlük konusunda o kadar çok saygı duyuyorum ki anlatamam. Çünkü çoğu kişi karşısındaki üzülecek diye gerçekleri söylemiyor.

O kadar dangalak insan davranışları var ki mesela senin arkadaşının cinsel ilişkilerini sana anlatması gibi...

• Ben bunu ona zaten soyledim. Birdaha yapmadi ama benim ynimda yapmadi. O sevmedim haraketlerden biri.. Ama dedim gibi bu konuda yanlis anlasilmakda istemem.

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...