Ne ara Vatan' dan dahi soğur olduk?

Daha 5 sene öncesinde bile vatan uğruna gözünü kırpmadan canını verecek bir milletken şimdi askere gitmemek için kırk takla atar hale gelen bir millet olduk? Ruh önemlidir millet..

1|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bingöl de mi yaşıyon sen ne alaka? Diyarbakır da Şırnak'ta Yüksekova da gözünü kırpmadan can alıp can veren kardeşlerimiz var. İhtiyaç olsun bizde gideriz.

0|1
    0|0
    • ben gördüğümü söyledim kardeş bozulan düşüncelereydi sorum. çok şükür

• Kendi çevren için olabilir genelleme yapman yanlış

Kızlar Ne Diyor 2

• Bati merakindan olsa gerek -.-

0|1
    0|0
  • Ne uğruna ölüyor şimdi yiğitlerimiz?
    Pisi pisine bir hiç uğruna!
    Beli de o yüzden istemiyorlardır gitmeyi.

0|0
    0|0
    • Hiç uğruna mı 😂 bu kadar çok dizi izlemeyin. Haber izleyin gündemi takip edin. Ne oluyor ne bitiyor öğrenin 😉

• Sen de haklısın. Biraz fevri davrandm
      Rabbim zalimlere bu dünyada da öteki dünyada da cehennemi yaşatsın insallah. Kimse bu acıyı hak etmiyor.
      Hayirli geceler

• Bu dünyada yaşayacakları cehenneme onları koymaya beni de vesile kılsın İnşAllah. Sözüm olsun nasip olursa tam buradan o cehennemin resimlerini atacağım sana, belki ciğerin soğur. Onun dışında evet, ateş düştüğü yeri yakar.. Allah yardımcınız olsun... Hayırlı geceler

Erkekler Ne Diyor 3

• çünkü baştakiler daha misafirliğe düğüne gitcem diye şehir veriyor. umursamıyor.
    askere gidcek olanlar da umursamaz.

0|0
    0|0
  • Ugruna can verecek bir halk olmadigi icin.

0|0
    0|0
    • halk için bende kılımı kıpırdatmam da vatan ayrı

• Moralimi bozuyor iste yarin gidip canimi versem unutulup gidicek halkin sectigi adamda bana kelle diyecek.

• ne adammış beeee

• Adalet yok tarih bilinci desen yok millet bilinci desen o da yok zenginle fakirin arasında uçurum var ki bu her geçen gün artıyor hele ülkenin başındaki iblis ortalığı karıştırmaya tek başına bile yetiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...