Kızlar, Kızlar ne olur bakın cok üzgünüm?

Arkadaşlar benim 5 yaşından beri tanıdığım yakın bir arkadaşım var bu arkadaşımla ilk okulu birlikte okuduk orta okulda onlar taşındığı için ayrılmak durumunda kaldık. İletişimimiz hiç kopmadı az da olsa görüşüyorduk benim hayatımdaki tek ve en yakın arkadaşım dostum demiyorum çünkü insan dostuna güvenir onunla herşeyini paylaşır malesef ben ona o da bana hiç bir zaman tam olarak güvenmedi. Ben ona ne olursa olsun hep çok değer verdim sevdim ama o bana hiç değer vermedi ya da verdiği değeri hiç göstermedi örnek verirsem orta okulda ayrılırken ben çok üzüldüm okulun ilk günü onu sınıfta göremeyince cok ağladım çok üzuldüm oysa o hiç üzülmedi sürekli yeni okulundan yeni arkadaşlarından bahsedip durdu. Uzatmak istemiyorum daha cok şey var değer vermediğine dair. İki gün önce sınavım vardı sınavdan çıkınca annemle bu arkadaşımın evine gittik hiç bir sekilde benimle ilgilenmedi sınavımın nasıl geçtığını bile sormadı benim annem ve onun annesi mutfakta otururken onlarla birlikte sohbet etti beni görmezden geldi ben de bu arkadaslığı bitirmeye karar verdim tek arkadaşım oydu onu da kaybettim çok üzgünüm ben onu gerçekten cok sevmiştim.

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğru yapmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...