Kapat

Ya noluyor millet ya. rıza sarraf tutuklandı diye?

milleti twitterı resmen patlatıyor.. tamam rıza sarraf şu malum olaylara karışmıştı da. bilmedigmz başka bişey mi var bunla ilgili?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Abd ve avrupa irana yaptırım uygularken, Türkiye ve zarrap bu yaptırımı delip, iran ile altın ticareti yapmıştı. Bu ülkrmizin menfaatineydi.
    Ee haliyle abd bunu ister mi, suçlu buldu adamı..

0|0
    0|0
    • ülkenin mi yoksa bunların cebinin mi mefaatineydi

• hayır abdnin ya ama iki taraf da bence aynı halt. sonçta halka yarayan hiçbişey yok

• Bak ablacım, reza zarrabın yolsuzluk yapıp yapmadığını bilmiyorum. Onu savunacakta değilim. Sorun şu, Abd diyordu ki, " iranla ticaret yapmayacaksın. Türkiye krndi mefaatleri doğrultusunda, bu ambargoyu kırdı ve halkbank üzerinden altın ticareti yaptı.
      Devletimiz bu antlaşmalardan ve ticari yatırımlardan milyarlarca dolar para kazandı.
      Fakat Abd buna çok sinirlenmişti. Hatta yıl 2012 de, Türkiyeyi halkbank üzerinden iran ile ticaret yaptığından ötürü kınamıştı. Daha sonra bazı olaylar gelisti. 17-25 Aralık gibi..
      Bunlar hep Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı yapılmış olerasyonlar. Abd adeta, Madem sen beni dinlemiyorsun, bende böyle yaparım diyordu..
      2007 yılından itibaren ki sürece bakarsak, bütün taşlar yerine oturuyor zaten..

• Naptı gene

0|0
    0|0
  • Twitter kullanmıyorum ne oldu ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...