Burda sorular gordukce insanlikda soguyorum, siz neler hissediyorsunuz?

Anlamiyorum bendemi problem var... insanlarin sevgi dedikleri sey okadar basitsizlesmiski hem erkekler adina hemde kizlar adina aciyorum o zavalli hormonlarina yenik dusen sehvetine "ask" diyen insanlara.

Bakiyorumda genclik gercekten bitmis, cunki bu genclik degil bu tamamiyle karaktersizlik ahlaksizlik.

Burda erkeklerin kiz dusurme derdini gordukce, kizlara mesaj attip saygisizlik ettikce yanlis yerde oldugumu dusunuyorum. Uzucu olanda bazi kizlarin bunlara ilgi manyakligindan dolayi goz yummasi ama sonra gunun birinde kullanildiklarini anlayinca burda tum erkeklere nefret kusma sorulari sormalari ne kadarda komik.

Yani dusunuyorum diyorumki kendim sen bunlar gibi olmiyacaksin bir kadini bulup sadece ona deger verip ona ilgi gostericeksin onun kalbini almaya calisacaksin. Ama cogu kizlar 16 larinda lisedeyken gidip ellerini baska erkeklerinin ellerine birakmis bile. Hani namus namusu bacak arasinda aramayin diyorlar ya dogru namusu bacak orasi ariyacagimiza bacak arasina gitmeden once arayalim bir kiz nasil daha olgun degilken kendi elini bir erkege birakiyor. Bir erkek ise daha olgunlasmamis ken niye sehvet dedigimiz seye ask diyip masum kizlari kandiriyor.

Evet her kiz ilgi sevgi ister, bunu suistimal eden erkeklere niye izin verirler?

Midem kaldirmiyor insanlarin sevgiliyi kiyafet gibi degistirmelerini

Siz ne dusunuyorsunuz bununla alakali, nereye varacak bu topluluk?

Cunki topluluk bu kadar yozlasmissa cekip gidecegim yalnizligimla masum kalmaya calisacagim.

Güncellemeler:
bosuna yaziyoruz tabi bir uzun yazi gorup okuyamanlar var daha.
Guncel

1|0
52

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...