Burda sorular gordukce insanlikda soguyorum, siz neler hissediyorsunuz?

Anlamiyorum bendemi problem var... insanlarin sevgi dedikleri sey okadar basitsizlesmiski hem erkekler adina hemde kizlar adina aciyorum o zavalli hormonlarina yenik dusen sehvetine "ask" diyen insanlara.

Bakiyorumda genclik gercekten bitmis, cunki bu genclik degil bu tamamiyle karaktersizlik ahlaksizlik.

Burda erkeklerin kiz dusurme derdini gordukce, kizlara mesaj attip saygisizlik ettikce yanlis yerde oldugumu dusunuyorum. Uzucu olanda bazi kizlarin bunlara ilgi manyakligindan dolayi goz yummasi ama sonra gunun birinde kullanildiklarini anlayinca burda tum erkeklere nefret kusma sorulari sormalari ne kadarda komik.

Yani dusunuyorum diyorumki kendim sen bunlar gibi olmiyacaksin bir kadini bulup sadece ona deger verip ona ilgi gostericeksin onun kalbini almaya calisacaksin. Ama cogu kizlar 16 larinda lisedeyken gidip ellerini baska erkeklerinin ellerine birakmis bile. Hani namus namusu bacak arasinda aramayin diyorlar ya dogru namusu bacak orasi ariyacagimiza bacak arasina gitmeden once arayalim bir kiz nasil daha olgun degilken kendi elini bir erkege birakiyor. Bir erkek ise daha olgunlasmamis ken niye sehvet dedigimiz seye ask diyip masum kizlari kandiriyor.

Evet her kiz ilgi sevgi ister, bunu suistimal eden erkeklere niye izin verirler?

Midem kaldirmiyor insanlarin sevgiliyi kiyafet gibi degistirmelerini

Siz ne dusunuyorsunuz bununla alakali, nereye varacak bu topluluk?

Cunki topluluk bu kadar yozlasmissa cekip gidecegim yalnizligimla masum kalmaya calisacagim.

Güncellemeler:
bosuna yaziyoruz tabi bir uzun yazi gorup okuyamanlar var daha.
Guncel

1|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• 👍👍👍👍👍

0|0
    0|0
    • Dilini yuttun sanirim neyse bende anliyacan sekilde cevap vereyim.

media4.giphy.com/media/v48Ikcirjh7xu/giphy.gif

• Daha ne diyeyim, ozurede alisikmisin peki? Moralim bozukdu diyorum hala boyle diyerek moralimi bozuyorsun daha ne yapayim bilmiyorum.

Ben yatiyorum eger gorusunu paylasirsan sabaha okurum uyandigimda. Iyi gunler size.

• Hiç bir şey demene gerek yok. Hakkımı helal ettim dedim.

Kızlar Ne Diyor 4

• Hala böyle düşünen insanlar varmıymış diyorum ve yazını çok beğendim gerçekten. Bende her zman bu düşünce içerisnde olmuşumdur hayatı toz pembe görüyorlar."hayatım"kelimesi içinde okadar çok anlam taşıyor ki ama herkesin ağzında sakız olmuş kelimenin anlamını yaşatmıyorlar sevgi değil ztn yaşananlar gelip geçici heves insanlar kendini kullandırtmaya alışmışlar hep gözüm eski hikayeleri arar ne saf ne temiz keşke derim o zamanlarda yaşasaydım dürüstlük güven vardı. şimdi güvenebilceğin omzuna huzurla başını yaslayabilceğin kişi bile kalmamış sanki. herşey oyuncak olmuş insanlarn elinde bide kendini gerçekten sevgi diye kandıranlar var allahım gönlü güzel insanlara onlar giibi iyi yürekli temiz kalpli insanları çıkarır

0|0
    0|0
    • Amin bizler birbirimize umut oluyoruz gercekten gormesem boylelerini siteden gidecem ben boyle insanlara yardim dahi etmek istemiyorum zaten paylastigi goruslerinde bir onemi yok onlar icin. Sizleri cok iyi anliyorum tek istediginiz bir erkek bir omuz bir ilgi gosterecek kisi sizin duygusal anlamda tek acliginiz bu ama biz erkekler daha dogrusu bagzilarimiz bunu hormanal sebeplerde dolayi su istimal edip kizlarin masumlugunu kendi karaktersizligimizle bozuyoruz. Bu yuzden kizlar daha akilli olup ilgi gosterene yenilmemelidir. Biz erkeklerde zaten belli sehtimizi kontol edip kadina basta saygi gostermeliyiz cunki kadinin tek istedigi bu. Allah hepimize o temiz yurekli iyi kalp insanlari esimiz olarak cikarmasini nasib eder insallah ama bundan once kendimize bakmaliyiz tabikide sonra hayirlisi neyse onu istemeliyiz.

• Güven duygusunu yaşatabilecek saygısını gösterebilcek her iki tarafta hiç bişey tek taraflı olmaz eğer sağlam adım atmak istiyorsan fedakarlıklarda yapmasını bileceksin. sadece erkekler değil kızlar da hatalı onlara baktıkça ben utanıyorum artk özgürlük deyip işin içinden çıkıyolar özgürlük biyere kadar eğer bişeyler istiyorsan ona göre davranacaksın. İlla bişeyleri öğrenmek için yaşamak gerekmiyor bence hayatta herşeyi deneyemeyiz sonuçta çevremizden arkadaşlarımızdan gördüklerimizde bilinçlendirebilir

• Aynen haklisin konusulcak tartisilcak okadar cok sey varki hangisinden basliyalim. Birak o kizlar "ozgurluklerinin" tadini yasasin gunun birinde elbette pisman olacaklar. Asil ozgurluk dogruyu korkmadan yapabilmek. Son cumlene katiliyorum bu hayatta birseyler ogrenmek icin illa onu yasamamiz gerekmiyor, herkesin akli var bizler gorduklerimizi aklimizla yasamamamiz gerektigini anliyiyoruz cunki sonucunu biliyoruz. Neye maal olucak tahmin edebiliyoruz anlik degil gelecege yonelik yasiyoruz.

• Ben cok önemsemiyorum , internet alemi zaten sanal yalan dolan herkes gercek hayattaki kimliğinden uzak ve bu yüzden cok da ciddiye almamak lazim derim Yani hic bir sey gerçek degil burda hersey abartilmis seklinde :) Hem Turkiyenin burcu akrep abartma konusunda ustayiz sınırları zorlamaktan zevk alıyoruz haha :D

0|0
    0|0
  • Aslında çok haklısınız. Her zaman kıyafet degistirir gibi sevgili değiştiren insanlar oldu. hatta çocuklar henüz lise çağında. Elbette flört olacak insan doğası gereği ama bu kadar minikken ileriye gitmek, insanlarla oynamak benim de hic tasvip etmedigim bir şey. Herkesin hayatı kendine elbette. Belki çıkaracakları dersler var. Bu yüzden sınanıyor ya da yaşıyorlar bu durumları Allah herkese ruh eşini hayırla kavuşturmayı nasip etsin diyelim 🙏💪

0|0
    0|0
    • Amin, flort gectik artik insanlar biribirine vucut olarak bakiyor, ruhumuz var bizim! Hele hele erkeklerin kadinlara bakisini bir bilsen aklin durur zaten bu yuzden insan gibi bakmiyorlar. Ahlak olarak bitik bence saygi yok yani. Komik olanda su bunun zorlugunu dogrunun pesinden kosanlar cekiyo. Sevgilim hic olmadi insanlara guvenemiyorum artik biktim sevgili dahi edinmek istemiyorum sadece o kisiyi birsekilde bulup anlasip evlenmek ve su disardiklari pisliklere karsi korunmak istiyorum. Onlar malasef bu aile mutluluklarini yasiyamiyacak.

• Ben de senin gibi düşünüyordum. Ne arıyordum ne istiyordum. Ama kader diye bir şey olduguna inandım. Bir şekilde hayat bizden bağımsız oynuyor oyununu. Herkesin kalbine göre birisi vardir. Umarim yakında sen de seninkini bulursun arkadaşım 👼

• tesekkur ederim dogru bizi bize yazan biriside var. Umarim sende seni tamamliyacak o kisiyi bulursun :)

• Haklısın ama gerçeklerle başetme şeklin bu olmamalı son paragraf fantastik geldi çok ta şeapmamak lazım

0|0
    0|0
    • gercektede boyle bu insalar sanalda yasamiyor disarda yanindan gectigimiz arkadas edindigimiz insanlar. Tabi senin yasitlarin boyle olmayabilir ama genclik boyle.

Erkekler Ne Diyor 2

• aynen kanka mıllet kafayı yemıs

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Asil senin derdin ne abi bombalar patliyor evet uzgunuz ama korkmuyorum ben Allah buyuk.

Insanlari kaos ortamina sureklendirip bosuna dalga gecme ortadaki insanlar siz uzerlerinden prim yapasaniz diye olmuyo aksine size dusman icimizde diye haykiriyor.

• Evettttt.

Allah büyük ama can küçük.

Yükleniyor...