Öğrenciyim param yok?

Arkadaşlar öğrenciyim babamın para göndermesine 19 gün var ve sadece 20 liram var yol paramı Bile karşılamıyor. Sizce ne yapmalıyım nasıl para kazanabilirim helal yoldan. İşe başvuru yapıyorum arayacağız diyorlar aramıyorlar.

Güncellemeler:
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim ilginiz için dün itibariyle bir işe girdim ve çalışmaya başladım

0|1
9|51

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• nerde okuyosun?

0|0
    0|0
    • Erzurum

• Yalan da olmaz ki ya 😳

• yavrum erzurum gibi yerde kimse öğrenciye iş vermez belliki arkadaşında yok borç alabileceğin başka çaren yok gibi ne bilin hala kuzen dayı da mı yok isteyebileceğin sen bana özelden yaz bakayım.

Erkekler Ne Diyor 50

• sürekli aynı sorun oluyosa is arada olmuyosa bikerelik ikikerelik biseyse cevrendeki insanlardan iste, yok isteyemem ben falan diyosan isteyebilcek bir arkadasınada söyleyebilirsin,
    (bide ögrenciysen kenarda kösede bir 50-100 bisi bulundurmak lazım) yavas yavas biriktir hic yokmus gibi düsün o parayı sadece en en en ihtiyac duydugunda kullan.

0|0
    0|0
  • parasızlık öğrenciğilin şanındandır.

1|0
    0|0
  • Yardım edeyim diyecegim ama blıyorum sadece fikir istedin o yuzden teklif etmıyorum. Ama fikir olarak kitapcılara ıkıncı el kıtaplarnı satablrsin. Vardır alanlar muhakkak. Birde yetenegin varsa muzık seslendrme ne bleym karakalem resm flan gbi onla ilgilise siteler var yapıp emegini satacagın

0|0
    0|0
  • Anket işleri oluyor mağazaların öyle bir iş bulabilirsen olabilir. Ya da el ilanı dağıtma işi falan

0|0
    0|0
  • Harcamayaydin parani.

0|0
    0|0
  • Eve ek iş al öyle bir çevre bulabilirsen idareten yanı

1|0
    0|0
  • bence aileni arayıp durumu bildir. anlayışla karşılayacaklardır. bir dahaki sefere de ayağını yorganına göre uzat.

0|0
    0|0
  • bu devirde kızların çalışmasıda pek iyi degil bizim burada gecen az iş yeri sahibi garson kıza tecavüz etti etraf şerefsiz insan kaynıyor en iyisi sen utanmadan sıkılmadan yerel ve sehir belediyelerine gidip burs iste hatta büyük firmalara gidipte isteyebilirsin.. elbet veren olur

0|0
    0|0
  • Part time bulunur aslında. Nerede yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • part time işler var onlara başvuru yap özellikle
    ve babandan gelecek parayı da har vurup harman savurma

0|0
    0|0
    • Kitap aldığım için bitti har vurup harman savurmak değil malum dönem yeni başlamıştı

• o zaman başka

• helal yoldan olmayan yolu var birde. herşeyin helal yolu bazen yolunda gitmiyor. onu'da bilmek gerek tabi. anladın sen demek istediğimi, ne veya nasıl değil mevzu. gayet anlattım işte yok başka yol -_-

0|0
    0|0
  • En kolay işi kafelerde bulabilirsin. Garsonluk ve komilik yaparak.
    Diğer türlü mağazalar vs biraz zor.
    Hangi şehirdesin?

0|0
    0|0
  • Bursun var mi

0|0
    0|0
  • buluduğun yerin kaymakamlık vakfına baş vur

0|0
    0|0
  • Parasız kala kala paranın kıymetini öğrenecek ve nasıl harcayacağını bileceksin.

0|0
    0|0
  • Anket işi yap bence az çok yeter sana bence :(

0|0
    0|0
  • Nerde öğrencisin?

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın bakmıyomu sana

0|0
    0|0
  • Arkadaslarindan borc al sonra halledersiniz

0|0
    0|0
  • çok zorda kalırsan yurt idaresinden borç iste iş aramaya devam et

0|0
    0|0
  • nasıl iş bulamıyonuz anlamıyom ben 10 yaşımdan beri sürekli bir işlere girip çıkıyom

0|0
    0|0
  • broşür dagit en kolayi. parasi az gerci

0|0
    0|0
  • 1 simidi 2-3 günde filan ye :D dfddfdf

0|0
    0|0
  • Onu bana ver sana 4 katını vereyim

0|0
    0|0
  • Universite öğrenci işlerine sor bir oralara part TİME iş olanak bilgileri geliyor. Hatta bazen üni utuphanede falan iş veriyor ihtiyacı olan öğrencilere

0|0
    0|0
  • İnternet erişimin sürekliyse evden internet siteleri için içerik yazabilirsin. makale yazmak olarak da geçer.

0|0
    0|0
    • Hımm nasıl oluyor ki o

• mesela şu ilana bir bak: eleman. net/internet-icerik-yazari_i2024874. html
      Türkçe'ye hakimsen yaparsın. Sana konu verir adam, örnek veriyorum, "bir araç kiralama firması için, içinde "araç kiralama, araç kiralam fiyatları" gibi anahtar kelimeler geçen makale yaz " der. Sen de yazarsın. Kimi yere göre 200 kelimesi 1 tl kimisine göre 2 tl ye çalışırsın. Okul dışında kalan zamanlarda yazar para kazanırsın. Bu kadar basit :)

• Hangi şehirde oturuyorsun kardeşim?

0|0
    0|0
    • Erzurum

• @Ankesor kardeş helal olsun sana. şu hayatta yemin ederim artık adam gibi adamların kalmadığına inancam tam senin gibi dürüst gençleri gördükçe fikrimden vazgeçiyorum. Allah bozmasın kardeşim.

• @Allhmyrdmet eywallah Allah razı olsun

• nerede okuyorsun

0|0
    0|0
  • Yorumlari da okudum. Para kabul etmiyorsun. Erzurumu da bilmiyorum ki bir sey onereyim.

0|0
    0|0
  • Belediyeye, sosyal yardımlaşma gibi burs veren yerlere git ve durumunu anlat. Yardımcı olacaklardır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 8

• Evde yapabilcegin işler al nikah şekeri vs yap mesela

0|0
    0|0
  • Babaninara sor. En azindan 20 lira daha verir belki az la yetinirsinnis bulana kadar. Allah yardimcin olsun.

0|0
    0|0
  • burs falan aliyor musun😕

0|0
    0|0
  • Ne kadar içten bir soru.. :(

0|0
    0|0
  • Kafelere girebilirsin yorucu ama en azından helal para

0|0
    0|0
  • Borç iste bir arkadaşından