Arkadaslar butun gunahlarimdan arinmak istiyorum detay? Erkek profili ama kizim oylesine kurdum?

Ben bu zamama kadar cok buyuk seyler yaptim hirsizlik yaptim yalanlar soyledim aileme sevdigim erkek icin bir baskasiyla kotu seyler konustum yattim pra aldim simdi butun bunlar icin tovbe edip af dileyip allahtan temiz bir hayat kurmak istiyorum ne olur yardim edin ne yapmam lagzim calismiyorum Şu an okulda yok beni yonlendirim ne olir fikir verin. allah beni affetsin guzel temiz mutlu hayatim olsun...

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• En büyük günahlardan birini işlemişsin ama niyetli olman çok güzel bir şey. Önce gir duşa güzel bir gusül abdesti al. Sonra namaz kıl ve bunları Allaha anlat, yaşadıklarını değil, yaşamak istediklerini anlat, yaşadıklarını gördü zaten.. tövbe et ve sen niyetli ve azimli olduktan sonra kimsenin yardımına muhtaç kalmazsın.😊

0|0
    0|0
  • Tövbe et

0|0
    0|0
  • Abdest al kıbleye geç. İki rekat namaz kıl.(kılınışına internetten bakabilirsin) Zor gelirse zamanla öğrenmeye çalış. Ama en önce elini açıp gerçekten kalbinden pişmanlığını göstererek hissederek tövbe et. Allah en merhametlisi. Emin ol gerçekten içten tövbeyi kabul eder.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...