Kız yurdundan nefret ediyorum yardım edin?

Ulan dışarıdan baksan hepsi temiz pak durur içeriyi bok götürüyor toplu alanda yaşamayı bilmeyen pislik dolu. Duş almayan, diş fırçalamayan, iç çamaşırı yerlerde dolaşan, erkek güvenliğin yanında atlet şort gezen, gürültü yapan (sabahın 5 inde) vize zamanı bilmem nasıl kadınlar gibi gülen... Hele de oda arkadaşlarınız sorumsuz kendi eşyalarını bile toplamayan duştan çıkınca bir su tutmaya (banyoya) erinen. Aklını fikrini erkek almış 20 yaşına kadar anası arkasını toplamış duş almaya erinen 1 hafta öyle gezen pasaklı pis tiplerse... Ve eve çıkacak yeterli maddiyat yoksa? Napam ben ha Napam söyleyin?

1|0
8|26

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ukraynada iki tane rusçası kıt türk öğrenciye odalarını toplamalarını söylemeleri için çevirmenlik yapmak için yurtta kızlar katına girmiştim, türk kızları inanılmaz dağınıktı.

Şöyle söyleyeyim, bir sütyene falan basmadan odada yürümen mümkün değildi o derece.

Bu bizim yeni nesilde sonradan görmelik var acayip, elin yabancı kızı bile derli toplu yaşarken bizim kızlar inanılmaz dağınık. Yani şahsen titiz bir insan değilim de, o kadar dağınıklığa erkek halimle ben şaşırmıştım.

0|0
    0|0
    • Yabancılar bizim milletin sandığının aksine, hem fiziksel olarak çok daha temizler, hem de eğer ağır kokonanın teki değilse en makyajlı, dekolteli gezen hoppa tipleri bile doğru düzgün yemek yapıyor.

• Bende temizlik konusunda okb hastalığı var haliyle burda yapamıyorum ama cidden hastalık ötesi insan öyle yaşar mı yahu

• Yaşamaya yaşar da, toplu halde bu kadar kural tanımaz olmak tuhaf.

En İyi Kız Görüşü

• Sabredeceksin mecbur. Ben de bir sene yurtta kaldım. Allahtan bizim odadakiler temizlerdi, en pisleri bendim diyebilirim. Onların sayesinde duştan sonra banyoyu yıkamayı, kalkar kalkmaz yatağımı toplamayı alışkanlık edindim. Fiziksel temasın yok ise seni ilgilendirmesin kaç günde bir duş aldıkları ya da ahlakları sen düzgün ol ve olabildiğince sabırlı ol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Sen bizim yurdu bir gör :D

0|1
    0|0
  • öğk. o ne be öyle. birde kız olacaklar.

0|0
    0|0
    • Benden sana tavsiye bol parfüm sıkandan kork. Bil ki leştir o tanıdıklarımın hepsi öyle adamlar çamaşır atmıyor çünkü.

• İşte onlar dışarda bakım abidesi ama içeride elbise dahi yıkamıyorlar

• valla bilemem. herkes kendinden sorumludur :)

• Seni çok iyi anlıyorum. Bende zamanında yurtta kaldım. Aynı dediğin gibiydiler.

1|0
    0|0
  • Sende haklisin bu duruma ne denir ki askerlik gibi bisey lan bu.

0|0
    0|0
    • Hocam ölüyorum ölüyorum o pasaklı durdukça kafasına bir kova su dökmek istiyorum

• hiç sorma kanka

0|0
    0|0
  • Kadınlar oyle eve de çıksa aynnı pislik ama erkekler düzenli tertipli olur onlara nazaran askerlikte az da olsa kapar bu terbiyeyi. Aklını erkekle almış konusunda etkilendim nasıl oluyor onu da anlatsana 😃

0|0
    0|0
  • O gunleri ben yasadim ama 1 yildan sonra babama soyledim bana universitenin yanindan ev aldi mecburen allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Böyle olduğunu (yurtların) kız arkadaşım anlatmıştı.
    Zor bir durum..

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun aynı durumu çok yaşadım sabr et olmadı odanı değiştir. Bahsettiğin durum çok zor 😔

0|0
    0|0
  • Ana sen baya dolmussun ağla allah aşkına biraz kendine gel 😁

0|0
    0|0
  • Yer değişelim bizim için cennet orası :D

0|0
    0|0
    • La bir gidin be adamlar pasaklı pasaklı ondan öyle parfüm sıkıyorlar çünkü çamaşırlarını bile yıkamıyorlar leş gibi kokuyor o elbiseler

• Yadabanyo yaparken birden kapıyı açıp üzerine yangın hortumuyla tazikli su sıkılmamış. Lan bırak kız külodunu kız kokusu alsak duvarı delecek adamlar tanıdım ben. Sırf karşıdaki kız yurdunu gözetlemek için fotoğraf makinesi alan adamı gördüm ben

• Güldürdün be :D

• genelde kızlar pasaklı oluyor

0|0
    0|0
  • ıyyy iğrençççççççççççç

0|0
    0|0
  • acıdım şimdi harbi yaşanmaz orda. başka yurt bak?

0|0
    0|0
  • Bide erkek yurdunu dene ozaman dene de gor :P

0|0
    0|0
  • birde erkekler yurdunu gör sen

0|0
    0|0
  • eve çık, bir şekilde halledilir maddiyat

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin kötü yere denk gelmişsin

0|0
    0|0
  • Ahahahaha bu siteye ilk kez giriyorum en dikkatimi çeken konu bu oldu bence sabret :)

0|0
    0|0
  • Başka neler olii bacım. Dök içini bize

0|0
    0|0
  • O durum çok kotu harbiden eve çıkınca kurtulursun ama sen ayrı tek odaya çık daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Boşkoy

0|0
    0|0
  • Eve cik

0|0
    0|0
  • Cemaat evi bul kendine en iyisi o. Tecrübe ettim öyle dışarıdan atıp tuttukları gibi değil merak etme. Hrm de ucuz olurlar

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence de haklısın nefret eetmekel

0|0
    0|0
  • çok iğrenç. nefret ederim öyle tiplerden erkekler bile daha iyi oyle kızlardan. geçmiş olsun canım hayat bunları da öğretiyor :D

0|0
    0|0
  • odanı değiş

0|0
    0|0
  • Her kız yurdu böyle değil, en iyisini bulmak için araştırma yapıp karar verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Yurttan soğudum be o ne öyle 😒

0|0
    0|0
  • Sende pek düzgün değilsin hani konuşma tavırların falan araştırıp başka yurt a geçmek zor değil

0|0
    0|0
  • Yatmadan yatmaya git yurda😄😪

0|0
    0|0
Yükleniyor...