İnsanlara güvenir misin?

Ben hiç güvenmem. Kendini güvenilir gösteren her insan gerçekten tam tersi aslında :D

Siz?

Şarkınız;

0|1
12|7

En İyi Kız Görüşü

• ben kendimden emin değilim daha :)

3|3
    0|0
    • Kendinden başka kimseye güvenme

En İyi Erkek Görüşü

• Sana güveniyorum mesela. O yüzden sana anlatıyorum bir kaç şeyimi. Djdj 😄 Onun dışında herkese güvenmem. Djsjs

0|1
    0|0
    • Bende knk asdf :D :D

• Allah razı olsun. 😄

~ EİG için teşekkür ederim. :)) (EİG Teşekür etmene gerek yok deme. Djsj içimden geldi. Djsj😂)

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben bugun pek hayirli ruyalar gormedim. Kalktigim 5 dakika şoktan kipirdayamadim oyle ruyalar. Sonra kiz kardesimin odasina gittim burda yatabilir miyim pek hayirli ruyalar gormedim, kendi yatagimda yatmak istemiyorum dedim. Izin vermedi. Ben sana matematik anlatirken yuzun guluyordu simdi niye ters yapiyosun dedim. Iyi gunumde yanimda olup kotu gunumde bide sen vuruyorsun bana dedim. Kardeslerime de guvenim kalmadi artik.

0|1
    0|0
  • Güvenmem

0|1
    0|0
  • insanlardan nefret ederim,
    nefret ettiğim bir şeye zaten güvenemem.

0|1
    0|0
  • Kendimden başka kimseye guvenmem

0|0
    0|0
  • İnsanlara guvenilmez ne zaman birisine guvenmeye baslasam insani sirtindan vurur boyle nonkordur insanoglu

0|1
    0|0
  • İnsana güvenmeyeceksem başka kime güveneyim? Aileye de mi güvenmeyeceğiz? Beğenmedim.

0|1
    0|0
    • Hayvanlar daha güvenilir :D

• Hayvanlar masum en azından. Ama çevrede böyle birkaç insan var diye hiçbir insan güvenilir değil deyip moralimizi bozmanın bir anlamı yok. Çok iyi insanlar da var. :)

Yükleniyor...