Yardımcı olabilecek varsa yoruma lütfen?

Yalnız başıma yaşıyorum bulunduğum işyerinde insanlar çok üzerime geliyor hatta sendikalılar diye onların iş yükünü bile bana yüklediler onlar çaylarını kahvelerini içerken gün içinde yerimden kalkacak zamanım olmuyor bunun ardından bide 5 den sonra ünüversiteye gidiyorum kafam almazken ders dinlemeye çalışıyorum bunlar yetmezmiş gibi bana bakmayan ailem bir taraftan üzerime geliyor arkadaş ortamım sıkıntılı şu an hiç arkadaşım yok gerçekten herkes bir menfaat bir çıkar peşinde ben bunların arasındasıkışıp kaldım ne yapacağımı bilemiyorum bilmediğim için size soruyorum çıkar yolu nasıl bulabilirim bu hayattan

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Yeni bir iş bul. a fırsatın varsa bunu denemelisin. Yaptığın işi seversen sosyalleşirsinde.

0|1
    0|0
    • çalışmak sorun değil aslında ama başkalarının iş yükünü sürekli bana yüklemeleri çok zorma gidiyor birşey de diyemiyorum tavsiyen için teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim o yuzden okucaksin kimseye muhtac olmiyacaksin bu hayat boyle maglesef duzgun insan az bulunur dunyada ailen olsa bile boyle babam bana derki hep once Allaha sonra kendine sonra bize guven der oku ve onlara gucunu goster guzel kardesim

0|2
    0|0
    • çok haklısın kardeşim çok saol son iki yıl kaldı dayanacam inşallah

• Dayan guzel kardesim hersey inanki rahat yasaman icin kendini hazir hissedince maddi duumun iyi olunca ayri eve cikarsin bu sikintilarida cekmezsin

• Sagoladin guzel kardesim umarim hersey guzel olur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• her çilenin sonu hayırdır kardeşim sıkma canını

0|1
    0|0
Yükleniyor...