Üvey kardeşim oldu sorunlarım var ne yapabilirim?

Benim annem ben küçükken öldü. Babamla yaşıyordum. Birgün eve rus bir kadın getirdi. Bana babanla anlaşırlarsa evlenecekler dendi. Bana ne düşündüğüm bile sorulmadı. Yaşım da küçüktü. Evlendiler. Kadın laylaylom teki. Evde kıçında şort giyip dışarda babamdan dolayı açık giyemiyor. ayıp sadece giyinmeyle değil ne düşündüğünle de alakalı. Ben açık giyen birisiyim ama kimseyle de birlikte olacak birisi değilim. Babam karışmazken o kadının babamı gazlamasından dolayı uyarmaya başladı. Evde huzurum yok. O kadının evimde olması bile beni deli ediyor. Yiyor içiyor yatıyor. Bende ne halim varsa onu görüyorum. Bugün bebeği oldu o kadının. Hastanedeler yarın gelecekler. Gözlerim ağlamaktan şişti kıpkırmızı oldu. O bebeği de o orospuyu da istemiyorum. Hastaneye doğuma bile gitmedim. Bebeği görmedim. Sırf babamı düşündüm ben ama kendime zarar verdim. Mahvolmuş haldeyim. Herşeyi içime atarak kendimi bitirdim. Psikolojim çöktü artık. Annemi kaybettim babamı da kaybediyorum. Kendime bişey yapmamak için kendimle cebelleşiyorum. Belki çok saçma geliyor ama bütün herşey benim içimde birikti. Ne yapmalıyım?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bebek ne yaptı sana ya

0|0
    0|0
    • O kadın hayatıma girdiğinden beri herşey değişti. Şimdi bide üstüne bebek çıktı. Herşey daha da kötü olacak.

• Yaşın kaç bilmiyorum ama birey olacaksın. Bırak baban mutlu ise hayatının geri kalanını o kadınla geçirsin.

En İyi Kız Görüşü

• Evlen git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızım dünya kimsenin etrafında dönmüyor kendi kendine yiyip bitirme ne yaparsan kendine yaparsın annen seni bu halde olmanı istemez bırak herkes kendine yakışanı yapsın sen kendini psikolojini bozma dostunla konuş iyi bir dostun yoksa kendini başka şeylere ver yapmadığın şeyler yap kendini rahatlat bozma kendini de psikolojini de

0|0
    0|0
  • Hayat devam ediyor babanında hakkıdır ama sen üzme kendini iyi tarafından bak olaylara

0|0
    0|0
    • Tam herşeye alışmaya başlarken birşey daha geliyor üstüme. Ben okula başladığım zamandan beri bunları çekmeye başladım. Annem olmadığı ilk o zaman yüzüme vurulmaya başladı.

• Sen bak hayatına kardeşim boşver önce kendini düşün yaşın genç o yüzden çok normal düşünemiyorsun ilerde kendine güleceksin
      Baban napıosa yapsın sen kendi kişisel gelişimine bak geleceğini şimdiden dizayn et takılma böyle şelere

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...