Aşırı derecede acımasız eleştiri yapmam yanlış mı?

İnsanlar bir konuda bişey sorunca çok acımasız olabiliyorum çekinmeden insanları eleştiriyorum bu çok mu yanlış?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• yanlıs evet

0|0
    0|0
    • Hangi kısım

• Sence işte bu benceside bu

En İyi Kız Görüşü

• Evet cok yanlis.
    Dunya fani ölum ani, kalp kirmaya deger mi yani?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kendine yapılmasını istemediğin hiç bir şeyi başkalarına yapma..

Kendine yapılmasına ses etmedigin şeyler, mantıken yanlış şeyler ise? Onlarida başkasına yapma.

Düşünmeden anlık cevaplar verme.

Kalp kırmak çok kötüdür. .

0|0
    0|0
    • Hata yaptığım yerde birisi beni eleştirmeli. Ee elestirilecek yanim varsa buyursun elestirsin yahu neyi sorun yapacağım

• Sorunun içeriğinde , bana olan cevabindaki gibi demiyorsun. .!

Hatayı üsluba dikkatle, vede yapıcı uyarı ile belirtmek varken neden sert ve acımasızca söylüyorsun ? Psikolojik olarak bir veya birden fazla yasanmisliklarindan veya sinirsel olarak etkilendiginden yanlış tepkilerin oluyor.

Zaten çoğu insanın psikolojisi bozuk, kavga, şiddet ve satasmak ve hirsini almak için yer arayıp, ufak tefek sebeplerden insan öldüren bile varken senin yöntem ve tarzın yanlış..

Hayat ve kararlar sana ayit.

• eleştirme demiyorum ama eleştirmenin de üslubu vardır.. bazen haklı olduğun halde üslup bilmezsen sen haksız çıkarsın.. dost acıyı söyleyen değil, acıyı tatlı söyleyendir

0|0
    0|0
  • Evet yanlış. Çünkü her insan hata yapabilir, bu hataları bir gün sende yapabilirsin. Seni birilerinin acımasızca eleştrimesini ister miydin...

0|0
    0|0
  • Çok iyi bence

0|0
    0|0
  • Çok değil ama yanlış eleştiri yaparken karşındaki kişinin yerine koy kendini aynı sözler sana denilse ne yaparsın hoşuna gider mi yapılmasını ister misin. Ben istemem şahsen her şey saygı çerçevesinde olmalı dozunu iyi ayarlamak gerek her şeyin. Saygılar...

0|0
    0|0
  • Insanlari kirmamakta yarar var. Misal sana cirkinsin desem aaaa bu soylenirmi mal ya bu cocuk dersin ama fena degilsin kiz desem tsk edersin. Ne sis yansin nede kebap. Of olsada yesek

0|0
    0|0
  • Yanlış değil

0|0
    0|0
  • Cok dogeu

0|0
    0|0
  • Yanlis tabiki! Karsindakinin yerinde olsam seni tokatlardim nasil agir elestiri yapabiliryorsun diye cunku senin onlardan fazlan ne? Cevap:Hic birsey!

0|0
    0|0
    • O zaman herkesin hatalarina yanlislarina göz yumuyorsun? Yanlış olan kısım tam olarak bu. Ayrıca onlardan fazlam var demiyorum ayrıca elestirilecek bir yanım varsa buyursun elestirsinler

• Hatalari varsa gosteririm 1,2 kere baktim anlamiyor umudu keser otururum sen yapacagini yapmis olursun zaten. Kimsenin kalbini kirmaya hakkin yok.

• İşte sen farklı bir yerden bakıyosun en değer verdiğin kişi bile olsa umudu kesersen hata olur

• Kalp kırmadan eleştirmek daha mantıklı bence

0|0
    0|0
  • Degil

0|0
    0|0
  • yanlış:s ama bn de yapiyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dost aciyi tatli soyleyendir. Bence yanlis. Kalp kirmak kadar kotu bisey yok. Uzmeden de soyleyebilirsin bence😊

0|0
    0|0
  • Evet yanlış birsey kalp kırmaya değmez. Sonra kırılanı tamir etmek uzun sürer :/

0|0
    0|0
  • Süpersin böyle devam et sen kırmasını bilirsin karşındaki seni kırmaz en azından

0|0
    0|0
Yükleniyor...