Böyle birşey yapmam düşünmem hata mı?

bir insanla ilgili nefret ettiğim, rahatsız olduğum ya da daha ilerisi irtibatı kesmek için konuşacaksam mesajla söylemem direk buluşma ayarlar yüzüne söylerim.. o an ne kadar ciddi olduğumu görmesini ve onunda tepkisini görmek isterim..
geçenlerde bir arkadaşım yaptığım bişey hakkında resmen hesap sordu bende birşey demeden düzgünce cevap verdim yüzüme senin kararın ben saygı duyarım bizim arkadaşlığımızı etkilemez dedi arkamdan twitter da atıp tutmuş sonra da her yerden engellemiş... bende durur muyum kızı yakalayıp ne diyeceksen yüzüme de arkamdan oraya buraya saçma şeyler yazıp engelleyip yüzüme gülme dedim.. kız kaçtı gitti.. sonra arkadaşımın twitter hesabından bunun profiline girdim arkamdan küfürler etmiş.. yine ertesi gün kızı çevirip yaşanan şeyleri başkalarına duyurmanın anlamı yok içinde ne varsa gel dök dedim.. seninle muhattap olmak yerine sinirimi böyle atıyorum sana da öneririm dedi... sorun bende mi yani? insanların karşısına geçip içimi dökmek yanlış bişey mi?

Güncellemeler:
Günceeeelllll

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• en guzelı dırek yuzune soyle

0|0
    0|0
    • mesajla anlattığımda hep bişeyler eksik kalıyo gibi.. gerekirse aylarca beklerim o sözler o insanın yüzüne söylenecek

• adamsınnnn

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...