Herkesin Bir Hedefi Vardır.. Peki Sizlerin Hedefi Nedir?

Arkadaşlar Merhabalar, Ortalama 70 Yıllık Ömrümüzde Yaşayıp Ölüyoruz.. Bu Dünya'da Yaşayan Herkesin Bir Hedefi Vardır ve Sıradan İnsanlardan Olmamak Adına Hedefleri ve Yaşam Zorluklarını Atlatabilmekleri İçin Sabretmek Zorundalar... Peki Sizlerin Yani Bizim Toplumumuzun Bu Hayattaki Hedefleri Neler? Sıradanlaşıp Öleceğimiz Güne Kadar Sıradan, Monoton Bir Hayat Yaşamak mı İstiyorsunuz? Yoksa Bu Dünya'da İyi İşler Yapıp İyi Anılıp, İnsanlar Tarafından Sevilmek mi İstiyorsunuz?

Sizlerin Tercihleri Neler?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• ya ben doktor olcam :D 10 yılım gitcek

0|0
    0|0
    • Sadece Doktor Olucam Derseniz Çok Yanlış Bir Tabir Olur.. Ben En İyisi Olucam ve Sağlık Sektöründe Doktorluk Ünvanında En İyisi Olucam Derseniz Daha Sağlıklı olur :) :)

En İyi Erkek Görüşü

• Öfff nasıl olza kimse tanımıyor al gercek hayalim
    Ben idealist bir insanım ve dünya cabında bir iş yapmak istiyorum benim bill gatesden hic bir eksiğim yok

0|0
    0|0
    • Hepimiz için bu böyle ve şunu sormak istiyorum kendi sektörlerimizde neden başarılı olmak adına birşeyler yapmıyoruzda bir başkasının sektöründe başarılı olmuyoruz?

• Buna inancın varsa yapabilmen zor değil.. Her Zaman Daha iyisi olacam de ve herşeyi başarman mümkün :)

• Ben bu hayalimi ailemden bile saklıyorum malum ülkemiz sıradanlığı başarı olarak değerlendiriyor küçük yaşlardan beri şunu demisimdir işin icinde zorluklarda olsa büyük işler yapmak var iken nede monoton bir hayat bizim halkın insanlarını o yüzden sevmiyorum basit yaşamı ilke edinmişler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...