Bayanların tırnak uzatması?

Arkadaşlar. gerçekten.. yani ben hoş bulmuyorum. güzel gelmiyor bayanlarda uzun tırnaklar. erkek de zaten olmaz. İğrenç bişi bence ; haksızmıyım? Tırnaklarını uzatan bayanları siz nasıl buluyorsunuz...
Genelde otobüse falan bindiğimde rast gelirim küçük olsun büyük olsun. 17 sinden tut 40 ına kadar uzun tırnaklı olanı var.. sizlerin görüşünü alabilirmiyim..

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar temizlerse temizlesin görünmeyen bakteriler resmen bir devlet kurar orada. Tırnak uzatan insanın değil yaptığı yemeği yemek elini bile tutmak istemem

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Onlarin mictiktan sonra o tirnakla nasil gotunu yikadigini dusundum ve tirnak aralarini.

Yaptiklari yenmez hijyen 0

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Miğğdemmm bulanıyor uzun tırnaklardan

0|1
    0|0
  • Tırnaklarımı uzun kullanmayı seviyorum ama mutfağa girdiğim için çok özen gösteriyorum gerçekten yoruyor aslında her gün tırnaklarımı fırçalıyorum diş fırçasıyla tırnaklarımın tek tek yıkarım her ellerimi yıkadığımda ve dışardan gelir gelmez sirkede bekletirim gerçekten temiz olduğundan emin olmasam direk keserim ama uzun sevdiğim için ömrüm el yıkamakla geçiyor :)

0|0
    0|0
  • bu boyu geçenlere normalmiş gibi bakamıyorum s-media-cache-ak0.pinimg.com/.../...9d9b37f9bf.jpg

0|0
    0|0
  • Bakımlı olduğu müddetçe hoş duruyor. Ben seviyorum ve uzatıyorum.

0|0
    0|0
  • bence erkekte de kızdada hoş duruyor.

0|0
    0|0
  • İdeal boyda olması iyi

0|0
    0|0
  • Oje sürünce uzun tırnakta güzel duruyor o yüzden bayanların tercih sebebi oluyor uzun tırnak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• temiz ve bakımlıysa sorun yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...