Yalnızlık iğrenc bı hal almaya basladı sarılacak kımsenız olmayınca yastığa sarıldınız mı hiç Benım Gİbi?

kötuyum
Ankaradayım unv deyım 2. senemdeyım ailemden uzagım ve buraya alısamadım
insanlara hıc hıc alısamadım
iyi br unv deyım ama içindekı ınsanlarınn (bana denk gelenlerın ) hıc bırı bana uygun değil
bır ego kaplamıs kendılerını kucumsemeler vs..
tek kısılık yurttta kalıyorum
kmsem yok butun gunumu konusmadan gecırebılıyorum geceelri aglayarak yatıyrum
annemı cok cok özledim
baba m hasta aklım hep onda zaten
ben ıyı değilim
bır kac arkadsım var ama asla ısınamadım diğerlerıyle merhaba merhaba
yastıga sarılıyorum bılyor musun uz ölmüşüm ağlayanım yok
Allahım canımı alsada gıtsem buralardan
Ama bu seferde annem uzulucek bılıyorum..

0|0
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalamayı kesmeni öneriyorum 😡 NET.
    Kimse yok ise ALLAH var!!! Duâ et namaz kıl o zaman bak gör sen ;-) :-) ♥ 🌹

1|0
    0|0
    • :(:(
      yaa haklısınızz Allahıma dua edıyorum zaten kabul eder ınsallah
      o da olmzsa dayanamam zaten
      amaa işte insan ıstıtyor yakın arkadası olsun falann onlar bana yakın ben değilim
      yapmacıklıktan ölücem
      annemı cok cok özledım:(

• Rica ederim ;)
      Bir teşekkür de benden :)

• rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• Allah sana senden daha yakın canım zor ama olsun hayallerinin peşinden koşmak daha güzel 😊

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Yalnızlık nası bir kahpeyse her gece koynumda :)

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Zor tabi öğrencilik, gurbet..

Ama tadını çıkar yaşadığın anın, mezun olduktan sonrası daha da berbat

0|0
    0|0
  • Bende aynıyım yastığa sarılıyorum her gece yalnızım sevgilimden ayrıldım bir kaç gündür kafam bir dünya keyfim yok canım sıkılıyor. Ve Nalet ankarada yapacak bişey yok...

1|0
    0|0
  • bende aynı durumdayım arkadaşım, ailemden uzakta tek başıma yapayalnız, iş sebebiyle maalesef... alıştım diyelim bu lanet yalnızlığa ne gelir ki elden başka...

1|0
    0|0
  • Yalnız değilsin bu konuda. Emin ol daha neteri bende var diyesim geldi

1|0
    0|0
  • kitap en iyi dosttur.. boşver samimiyetsiz arkadaşların olacağına yalnız olmak daha iyi.. hem Yaratıcı var unutma

0|0
    0|0
    • Yaz beni Ey Kalem! Kalbim hüzün denizine öyle
      daldı ki…
      İnsanlar acımasız, vefasız.. Yar’dan başka
      kimim kaldı ki?
      Kadim Dolunay

• Aynı şehirdeyiz ve yazılarını okurken kendi hayatımı biri anlatıyor sandım o derece benziyor anlattıkların benim hayatıma

0|0
    0|0
  • Manyaklaşma bacım ya. Bırak okulunu bitir. Gerisi boş.

0|0
    0|0
  • biri allah var demiş komik ama oda bir nevi destek olabilir psikolojik olarak
    ben ankarada bulunmuştum cidden afakanlar basıyor insana deniz görecek gibi oluyorsunuz ama birde bakmışsınki düm düz vadi
    bir an önce ne yap oradan kaçmaya bak tavsiyemdir

0|0
    0|0
  • ben ayıcık alcam kendime kanka ocaman

0|0
    0|0
  • inan yalnızken çektiğin acı kötüdür ama dost kazığı daha kötü kendimden bilirim takma kafana arkaşın olucakta nolucak sahte gülümsemeler falan filan yalnızlık candır

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli yastığa sarılıp uyurum. Sabah gözlerimi açtığımda bakarım yastık yerde o bile beni yalnız bırakmış. :(

0|0
    0|0
  • Çık Kyk öğrenci yurduna doya doya macera eğlence survivor KYK
    i.sabah.com.tr/.../cin_yurt_01_th_d.jpg

0|0
    0|0
  • Yastik bile avutmuyor artik odalarin kapilarina sariliyorum bazen kendimi disari atip elektrik direkleri ne sariliyom :D ajajajajajajaj

0|0
    0|0
  • sabret ve sosyallesmeye bak banada geliyorlar bazen ama herkese olur boyle seyler sikinti basladimi özlem baslar 😉

0|0
    0|0
  • her gece :D 3 yastık var yatağımda biri başımda biri bacağımın arasında sapıklık modunda değil ama nedense rahat ettiriyor diğerinede sarılıyorum :D

0|0
    0|0
  • Yalnızın yanındadır ALLAH

0|0
    0|0
  • neden boyke bir psikolojiye girdin anlamadim ya her kor saticinin bile kor alıcısı vardir derler mutlaka bulursun birini ;)

0|0
    0|0
  • Gel bana sarıl kanka 50 kiloyum duvardan duvara vurursun beni ehehe şaka bir yana neselen kardeşim değmez göz yaşına Yukarda Allah var yazacaklar mezar taşına 😊

0|0
    0|0
  • Bizde yanliziz.

0|0
    0|0
  • Yastık ne ki? Kendime bile sarıldım

0|0
    0|0
  • Güçlü olmalısın senu güzel bir hayat bekliyor

0|0
    0|0
  • Hangi üniversitedesin?

0|0
    0|0
  • Bana sarılabilirsin.. svilengrad dayım ve bende yalnızım..

0|0
    0|0
  • oldu yastıga sarıl uyu canım

0|0
    0|0
  • Valla aynı durum

0|0
    0|0
  • ankaradamısn be yalnızmısın sende benim gibi :(

0|0
    0|0
  • sigara iç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Herkese ısınman gerekmiyor ki. Kimseyle arkadaş olmak zorunda olmadığını fark ettiğinde, arkadaşın yokmuş diye üzülmediğini de göreceksin..

0|0
    0|0
  • Bak öncelikle şöyle düşün. Ben buraya geldim dönebilir miyim hayır.. Madem geldim bitircem Allahın izniyle de. Öncelikle tek basına kalman pek iyi olmamış zaten yalnız hissediyosun bu sürecte diger insanlarla yakın olman kaynasman önemli. Kafa dengi mutlaka bulunur ki herkes on numara olcak diye bişey yok. E iyi bir şehirdesin nihayetinde orda kültür sanat spor vs imkanlarıda coktur bunları degerlendir kurslara yazıl kitp oku film izle arastırma yap.. Boş kalmamaya bak agla agla nereye kadar sonucta ancak kendini yıpratırsın en güzel yılların bunlr..

Bak bende emin ol senin durumundayım. Sen gene büyük bir şehirdesin ben istanbuldan kalktm köy/ksaba gibi biyerde okuyorum.. 3. Sınıfım Şu an ama 1 ve 2. Sınıfta full agladım bitane arkadasım yoktu devamlı gitmek istiyodum. Annemle saat bası konusuyoduk telefonda.. Ama Şu an dedim madem geldim buraya boşu boşuna zehir etmişim kendime..
    Ve 1. 2. Sınıf en boş oldugun sosyallige kendini verecegin zamanlar 3 ve 4. Sınıf biraz daha zor çünkü. Boşuna kendini hırpalama derim.. Sen annenin babanın en degerlisisin bunu düşün kendini yalnız hissetme. Benim annem hep kızım biz olmaskta hep dik dur hiç egilip bükülme arkanda biz varız derdi..
    Emin ol annen baban bu sekilde oldugunu duysa cok üzülür.
    Biraz hayta iyi yönünden bak ailesinin maddi yetersizliginden , calısmak zorunda oldugundan veyahut baska bişeyden okuyamayan o kdar insan var ki. Senin biyerde şükretmen lazım ve ankarada okumakta herkesin harcı degil bence bunun bilincinde olup mutlu olmalısın.. Her günün güzel gecicek diye bişey yok ama kendinede zehir etme boşu boşuna hayatı.. Silkelen ve bundan sonra herşey güzel olucak de😊

0|0
    0|0
  • kitap oku sinemaya git. kabuğunda kalarak yalnızlıktan kurtulamazsın. insanlarla tanış. içlerinde mutlaka sana göre biri vardır.

0|0
    0|0
  • çift kişilik yurta gecsene?

0|0
    0|0
  • Bence kafana gore birileri vardır kendini bu kadar kaptirma yalnız olmaya

0|0
    0|0
  • Ilk sene böyle oluyor ama 2 cok uzun. Böyle yaparsan hersey kötü gider. Oysaki hayat cok güzel. Ilk sene bende beter haldeydim. O yüzden seni anliyorum. Şu an hukuk 4 sinif ogrencisiyim Ankarada ve okul bitiyor diye cok üzülüyorum. Yani zamanla toparliyosun. Sadece Allaha dua et. Karsina senin gbi anlasabilecegin kisiler cikarsin. Ben bazen kötü olunca ileride cok guzel yerlere gelecegimi bunlarin gereksiz seyler oldugunu falan düşünüyordum. olumlu düşün olumlu olsun. Iyi geceler☺

1|0
    0|0
  • Bende öğrenciyim. Aynı sıkıntıları başta bizlerde çektik ve emin ol senin gibi pekçok kişi var. Bir hobi edinmeni tavsiye ediyorum sana. Ya da bir işe gir. Kafanı meşgul et hem de zamanını boşa harcamış olmazsın.

0|0
    0|0
    • bu gundemde nasıl işe gıreyım ya?
      okula gıderken bıle korkuyorum baksaana ortalığa

• Benimde arkadaşlarım var Hacettepe'de Ank. üniversitesinde. Çalışıyorlar, sokağa hiç çıkmamak da mantıklı değil. Okulda sporsal aktiviteler varsa yönelebilirsin ben tenis oynuyorum mesela tavsiye ederim

• Bende ayni durumdayim bizimde mutlu olacagimiz gunler gelir belki bir gun

1|0
    0|0
Yükleniyor...