Bu yalnızlık ne zaman yakamızı bırakacak?

sıkıntı stress sevgisizlik ilgisizlik canına tak etmedimi seninde ne zaman sadece seni sen olduğun için sevecek biri çıkcakda mutlu olcaksın üstelik kriterlerinde çok düşük olduğu halde neden yok kimse sence?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• valla içimi dökmüşün resmen bu sorunun cevabını bilmiyorum bir bilsem.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• umarım bulursun

1|0
    0|0
  • Herşey nasip kısmet. Eminim doğru kişi doğru zamanda karşına çıkacaktır. Ve eğer yanlış anlamazsan profil fotoğraflarını daha dikkatli seç diyecektim :D

1|0
    0|0
    • herkes gösteriş yapmak zorundamı fotoların pok gibi olduğunu biliyorum beni yansıtmıyoda laf olsun diye foto koydum burdan birini bulmak için değil yani

• Aslında sadece burası için değil genel olarak her yerde dikkat et diye söylemiştim. WhatsApp facebook vb. Ve amaç gösteriş de değil sadece fotoğrafında biraz asabi biri gibi çıkmışsın o yüzden söyledim. Kısaca eleştirmek vb gibi bir niyetim yoktu yanlış anlaşılma olduysa özür dilerim.

• bunlar hayatımızın belirli dönemlerinde olan durumlar malesef günümüzde yaşamak hiç kolay değil kriter falan çok önemli değil açıkçası insanlar güvenicek sevecek birinni bulmakta zorlanıyor hep bir menfaat hep mi çıkar zor şeyler değil aslında karşındakini olduğu gibi kabul etmek.

0|0
    0|0
  • ah bir bilsem bendeee

1|0
    0|0
  • Geç doğmuşum k. b.

0|0
    0|0
  • Cunku istemiyorum insanlardan onyargilarindan abuk subuk kaprislerinden takintilarindan cok sıkıldım bıktım hatta

0|0
    0|0
  • Ulan biri de çıkıp bizi ne zaman sevecek...
    Biz ne zaman mutlu olucaaaaz

0|0
    0|0
  • Aynen yhaa..

Alışmak lazım bu duruma :)

0|0
    0|0
  • Aramasini bilmiyorsunuz veya sansiniz yok :(

0|0
    0|0
  • Yaşım 20 Kız Arkadaşım Olmadı Hiç Bakalım Bana Nezman Gülücek Piyango Olursa Seviceğimden Eminim :)

0|0
    0|0
  • o tiple zor be anam

0|0
    0|0
  • Aranan kan bulunamadı ve hasta öldü :(

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...