Hz. Muhammedin Rasulullahın Döneminde Yaşamak İstermiydiniz?

ben isterdim çünkü o dönemde yaşayanlar Allaha inananlar peygamberimizin yolunda gidenler cennete girmişlerdir eminim

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Görmeyi çok isterdim. Lakin peygamberlere çok zulüm yapılmıştır. Onun gözünden akacak yaşa dahi dayanamazdım. Taşlanmasını görmek istemezdim. ya da ona atılması yerine bana atılmasını tercih ederim.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• peki dostum bu devirde ölen insanlar cehennnemi gidiyor ayrıca cennete gittiklerini nerden biliyon

0|1
    0|0
    • İbretlik ölümleri araştır sen
      Kıyamet videosunu izle internetten hadisli anlatıyor

• ibretlik ölüm derken

kıyameti yaratandan baska kimse bilemez okey sadece söylenti onlar

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet Hz Muhammed i görüp onun tavsirlerini dinliyip onun zamanında tabikide yaşamak isterdim çok büyük bir mutluluk olurdu benim için :)

1|1
    0|0
  • İsterdim tabi. Ahadun Ahad

0|1
    0|0
  • allahın seni bu zamanda yaratmasının elbet bir nedeni var peygamberimiz zamanında yaşayan bütün insanlar cennete gidemedi mesela ebu leheb en bariz örneği bir de amcasıydı ama iman etmedi... belki sen de o zamanda olsaydın aynı durumda olurdun bir de bu açıdan düşünmek lazım...

0|0
    0|0
  • Hayır 70'ler de amerika'da yaşamak isterdim , miss gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hemde çok isterdim.

0|1
    0|0
  • Kendimden emin değilim. O dönemde yaşayıp o yolda gidememk Allah muhafaza direk ve sonsuz cehennem'e gitmek demektir. En azından bu dönemde müslüman anadan müslüman babadan doğmuş, her ne kadar günahkar olsam da müslümanım. Yani bağışlanma ihtimalim var

0|1
    0|0
  • Herkes isterim diyor ama kimse şu yönden bakmıyor. Peygamber efendimiz yen bir dinle birlikte geldi orada yaşayanlar daha önce puta tapıyorlardı veya bir yaratıcıya inanıyolardı. Sizin ailenizde ebu cehil gibi bir baba olsa zamanında Peygamber efendimize inanırmıydınız? Herkes şu an ki aklıyla o dönemde yaşayacağını düşünüyor olaya perspektif bakın. ben de yaşamak isterdim ama müslüman olacağımdan eminsem. yoksa yaşamak istemezdim.

0|1
    0|0
  • Bize kısmet olmadı.

0|1
    0|0
  • isterdim

0|1
    0|0
  • Onu bir görmek için şu an canımı bile verebilirim, o var diye biz varız.
    Ey mükemmel insan sana layık olamadığımız için kızma bize 😰😰

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Nerden eminsin

0|0
    0|0
  • evet
    zaten hepimiz o dönemi yaşamak için geldik

0|0
    0|0
  • İsterdim tabi ki.

0|1
    0|0
  • peygamberin değil allahın yolundan giderim

0|0
    0|0
    • Hz. Muhammede inanmayan benim kulum degildir demiş Allahu teala
      Hz. Muhammed suyu hürmetine yaratıldık biliyormusun

• araştır Hz. Muhammedin hayatını neden sen degilsinde Hz. Muhammed seçilmiş kırk yaşında

• ben allahın yolladı kitaptan başkasına iman etmem, olmayan şeyleride var deyip allahın lafıdır deyip allaha iftira etmem, allahada peygamberi ortak koşup şirk yapmam

Yükleniyor...