Şizofren miyim neyim ya ben?

O kadar yalnızım ki kafamdan bir insan yarattım adı Ahmet diye. Yani sanki bu ahmet benim arkadaşımmış gibi anlatıyorum ama aslında ahmet diye birisi yok ve hiç olmadı. Tipini, memleketini bile belirledim ve insanlara hergün onunla yaşadığım olayları anlatıyorum. İnsanlar o kadar kabullendi ki "ee ahmet napıyo" diyip konu açıyor. Tabii ben de yine yalan söyleyip şöyle böyle işte yok sevgilisinden ayrılmış falan uyduruyorum engel olamıyorum kendime. Sizce benim hastalığım ne ona göre tedavi olcam?

0|2
15|20

En İyi Erkek Görüşü

• olabılırsın evet bende evde kazım abı ıle konuşuyorum benım balıgım bazen kazım abı nasılsın dıyorum yanlız degılsın merak etme

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Yazık ya. Gerçi ben de bir şizofreninin hayaline aşık olmuştum ama...
    Geçer geçer. Evden çık. Hayatına gerçek insanlar al. Gerçek insanlarla iletişim kur

0|0
    0|0
  • Ahmetin selamı var sana selam söyle ahmete diye bir şaşırtmalı oyun vardı kafa kıyakken oynardık eskiden.. Sen bu oyunu gerçeğe uyarlamışsın tebrikler

0|0
    0|0
  • Senin hastaligin sadece "yalnizlik". yalniz olmak seni bunaltmis. yerinde olsam ortamimi genislendiririm, yeni arkadaslar edinirim, hobi edinirim vb. bunlar sana iyi gelicekdir

0|0
    0|0
  • Merhaba ben Ahmet. Artık yalan söylemeyeceksin.

1|0
    0|0
  • galiba

0|0
    0|0
  • Eski sevgoliminde vardi 8 ay sonunda ben bile inandim sonra lan kendine gel dedim kurtuldum ama şizofren oldum :D

0|0
    0|0
  • Sen şizofren değil yanlızsın :) kendini birine aç artık ailenin saçma sapan baskılarına boyun eğme tatlım

0|0
    0|0
  • Kızım boşver ahmeti burda bir ton adam var en kötü turu biriyle konus

0|0
    0|0
  • Şizofren olsan şizofren olduğunun farkına varmazdın

0|0
    0|0
  • Bence simarikliga vuruyon :D

0|0
    0|0
  • iyiymiş ha neyse olur böyle vakalar

0|0
    0|0
  • Şizofren başlangıçı hemen doktora git kanka

0|0
    0|0
  • bence hafiften contaları yakıyorsun

0|0
    0|0
  • hobi edinmelisin :)

0|0
    0|0
  • Hemen tedavi ol ve sosyalles biraz yoksa ahmet artik sana gore gercek olacak

0|0
    0|0
  • Bu özgüven eksikliğinden kaynaklı bipolar bozukluktur. Şizofreni bambaşka bir boyuttur. Tedavisi uzun sürer ama olay kafanda biter. Hap map fayda etmez , düşünce değişikliği lazım bence.

1|0
    0|0
  • Bence sen kafayı yemişsin

0|0
    0|0
  • Doktora git o zaman.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• "Şizofren miyim" sorusunu soran biri şizofren değildir zaten.

1|0
    0|0
  • Yalnızlıktan hayal ürünü oluşturmuşsun bu genelde küçük çocuklarda görünülür. Bende o ahmet yerine gerçek bir ahmet bularak yalnız kalmamaya çalışarak sosyalleşerek yenebilirsin.

0|0
    0|0
  • Soyle bir durum var yalnızlıktan psıkolojın bozulmus yanı sızofren falan değilsin sonucta gercek hayatta olmadıgını bılıyosun ve onu gormuyosun cevrene arkadasın varmıs gibi sen anlatıyosun kurgulama var

0|0
    0|0
  • Sizofreni.

0|0
    0|0
  • yalnızlıktır ama bunu yapmamanı öneririm benimde uzun süre yaptığım oldu sonuçları kötü oluyor emin olki uzaklaş yani bu durumdan anlıyorum seni

0|0
    0|0
  • Şizofren olsaydın yarattığın kişinin gerçekte olmadığını anlamış olmazdın. Sen sadece yalnızsın.

0|0
    0|0
  • Yok yahu normalsin

0|0
    0|0
  • Oha yapma öyle vazgeç bu huyundan böylece mecbur Arkadaş edinirsin

0|0
    0|0
  • Küb sensin misin la

0|0
    0|0
  • manyaksın kanka

0|0
    0|0
  • Sizofrenlerde görüntü belirir ve sonradan kaybolur böyle birşey yoksa hasta degilsindir.

0|0
    0|0
  • Yalnizlik

0|0
    0|0
  • bu benim en sevdiğim konuuuuu :D şimdi benim de 2 ismim var birisinden birisine düşünce yapımı davranışlarımı ve karakterimi değiştiriyorum 1. ismimle seslenirler uyuyo Şu an bana söyle derim. 2sinide cok seviyorum 2 sinin bende ki değeri apayrı :D ve bu kötü bişi değil boşver ye kafayı nolcakkk ahmet yanında olur yine seninnn

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama cok ilgimi cekti yalnizliktan mi ihtiyac duydun insanlar soruyorsa o kadar da yalniz degilsin sasirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...