Diş hakkinda acil bakin?

Kardesimi az once disciye goturdum disi agriyormus cektirmek icin gittim doktor 16 yasindaki cocuga 11dolgu2 kanal istedi fiyat 1700 fazla degilmi sizce yardim edin napmaliyim? Annem babam para icin uyduruyorlar falan dedi dis bu ben onemsiyorum napsam?

Güncellemeler:
16 yasinda daha cocuk o kadar vahim olamaz agriyan dis kirik zaten digerlerinden farki bu herkesin curugu var herkes dolgu yapsin o zaman fiyatta bir problem yok ne benim ne anne babamin o kadar vakti yok abarti geldi bana

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• dolgu normal olarak 80 lira civarı kanal ne kadar bilmiyorum. ona göre düşün hesapla. diş çektirme ayrıca bir implant en dandik yerde 500 euro yazık.

1|0
    0|0
    • 16 yasindaki bir cocuga 11 dolgu 2 kanal tedavisi normal mi fiyata degilde buna takildim

• Haklisiniz zaman bulursam yavas yavas yaptiririm

• evet 1 kanal tedavisini 3 seansta bitiriyolar hemen hemen.. baya vakit lazım kısacası.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben tel taktırdım özele 3 sene önce. Taktırmadan önce tüm dişlerin düzgün olması yani sorunsuz olması gerekiyordu.4 dolgu 2 kanal + 2 20lik dişleri çekmek için 1.150 tl para istediler. Seninki özelse normal gibi. Bizim özelde 1 dolguya 125 tl alıyorlar. Hesap et işte.1 kanal 250 tl.

1|0
    0|0
    • Ya onu sormuyorum 16 yasinda daha benim bildigim hani bir dis macunu önerir agriyan yere kanal yapar

• Doktor kesinlikle doğru olanı yapıyor. Diş erken yaşta yapılırsa daha az acı çekilen bir sağlık durumu. Kesinlikle hepsi yapılmalı yoksa ileride daha çok acı çeker. Ne kadar erken o kadar iyi.

• Tek kanal 300 400 zaten. Normal.

1|0
    0|0
    • Fiyatta problem yok cocuk agridan ölüyor cok uzun süren tedavi dört bes seans agri kesici de dindirmiyor

• emin olmak istiyorsaniz baska bir dr. gözükun once. ve sebebini sorun en iyisi.16 yas icin banada biraz fazla geldi ama gercekte olabilir tabiki

• Anlamadim agrisi cok kötü ya sabaha kadar kimseyi uyutmuyor biktik acil tedavi icin cekselerdi iyiydi digerlerini yaptirirdik

• az istemıs bence

1|0
    0|0
    • Az veya cok fiyat problem degil onun icin hrsey yapilir ancak agrisi cok kötü gece evi ayagi kalddiryor acil tedavi lazim dört seans rapor bile vermedi

• ozele gittiysen fiyat dogrudur. ssk ya git eniyisi

1|0
    0|0
    • Hicbiryerde dis icin sigorta kabul edilmiyor dedi kendisi fiyat degilde cocuga 11dolgu 2kanal vermesi tuhafima gitti

• hiç mi fırçalamadı dişlerini :(

0|0
    0|0
    • Fircalamiyor iste ama fircalayan da da curuk var herkes dolgu mu yapsin üstelik iki tane de degil on bir

• zor bir durum

• çok yakışıklı oldugum için az bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...