Özgüvenli bir bayan nasıl olabilirim?

Ben hoş alımlı bir bayanım ama okulumda benden daha güzel olduğunu hissettiğim kızlar var , bunların güzel olması değilde saçma sapan buralar benim edası sinir ediyor Okula geldiğimde bunları gördüğümde geri eve gidesim geliyor, evden çıkmadan önce beğendiğim bir kombin okulda hoşuma gitmemeye başlıyor bunu nasıl düzeltebilirm acil taktik gerçekten

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum fizik önemli evet. Ama kendini pazarlayanlardan olma. İlla dikkat çekmek istiyorsan zekanı konuştur. Biz erkekler evet güzelliğe bakarız. Ama zekası ile karşısındakini etkileyebilene ağzımız açık bakarız. Kombini filan da boşver. Kız dediğin sade ama çok gözalıcı ve şık olmalı. Kot pantolon , üzerine taksi sarısı tişört , spor ayakkabı siyah , yandan asmalı çanta , ve seni boğmayacak , sıcak tutacak panço, şal veya örgü biçimli renkli mavi, kahverengi, kırmızı renklere hakim bir yelek giymen tavsiye edilir. Salaş ol ama savaştan çıkmış gibi olma. Dozunda...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Özgüvenle egoyu birbirinden ayırmak çok önemli. Ben özgüven sorunumu genelde kendimle konuşarak, yüreklendirerek yenmeye çalışıyorum. "Başarabilirsin", "yapabilirsin" vb.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle düşünme şöyle düşün...''Dünyadaki bir çok kadın zaten benden güzel marsa gitsem oranın en güzeli olurum''

0|0
    0|0
Yükleniyor...