Sizce fitnessmi yüzmemi hangisini tercih edersiniz?

Yakın zamanda birine yazılmayı düşünüyorum karar veremedim kilomda sorun yok sadece sağlık ve bir aktivite olarak düşünüyorum yani ona göre yorum yaparmısınız

0|0
13|23

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanin ve ekonomik durumun uygunsa ikisini birlikte yap

1|0
    0|0
    • zamanım yok ikisine :/

• valla iyiymiş yani, başarabiliyorsanız tebrik ederim. Sporu hayatın parçası yapmak gerek :)

• @thanksEderim teşekkür ederim aslında ben hayatımı sporun bir parçası yaptım:)

En İyi Kız Görüşü

• Bence box yap tüm vücudun calisir... desarj olursun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• yüzmeye git onun kadar etkili bir spor alı yok.

1|0
    0|0
  • Yüz bence çok güzel birşey.

1|0
    0|0
  • fitness

1|0
    0|0
  • Yuzme

1|0
    0|0
  • İmkanın varsa en iyisi yüzme aslında

1|0
    0|0
  • Iki side vücut için

1|0
    0|0
  • bence yüzme

1|0
    0|0
  • Yüzme

1|0
    0|0
  • Yüzmeye git

1|0
    0|0
  • İkisinin de yeri ayrı yüzme daha faydalı ama makyaj yapıp denize giren teyzeler gibi yüzeceksen boşa uğraşma. Fitness'a yazıl daha iyi..

0|0
    0|0
  • yüzme omuzları ve kolları gelistirir daha iyidir hem daha eğlencelidir ama sana kalmıs

1|0
    0|0
  • yüzme tabi..3 kat daha sağlıklı.. vücuduna gereksiz yük bindirmemiş olursun hem de vücudun daha dengeli çalışmış olur

0|0
    0|0
  • sabah yüzme aksam fitness bence ikisi beraber cok hızlı bir gelişim sağlar :D ben sabah basketbol aksam fitness yapıyorum

0|0
    0|0
  • yüzme komplike bir spor dur fitnes bölgesel

0|0
    0|0
  • yüzmede tek sefderde tüm kaslarını uyarabilirsin daha yararına olur. fitnessta ise bölgesel çalışman gerekir ve yalnız yapacaksan çabuk sıkılırsın...

0|0
    0|0
  • Fitnness

1|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • yuzme

0|0
    0|0
  • fitness

0|0
    0|0
  • Yüzme tabiki. psikolojik olarak da rahatlatır. Bel ve omurilik sorunlarını büyük ölçüde tedavi eder.

0|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • Yüzmek keyiflidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bence fitness. Çünkü yüzmeye gidersen bir süre sonra omuzların çok genişler ve üçgen bir görünüme kavuşur vücudun. Çok da hoş olacağını sanmıyorum..

0|0
    0|0
    • ben de yüzüyorum, erkeklerdeki gibi aşırı bir gelişme olmaz (yarışlara hazırlanmıyorsa)

• @gizemlibiri18 iyi de bunun kizi erkegi mi var ne alaka? Bayanlarda da gordum gayet ucgen vucut cok geniş omuzlar. Gayet de yarisa da hazirlanmiyorlardi. Ne kadar yuzeceğine bagli.

• yüzme üst vücudu irileştiriyor biraz ama fıtness da sıkılıyorum bazen kafama göre ama ben buz pateni ve sörfü tercih ederim

1|0
    0|0
  • aktivite olarak yapacaksan yüzebilirsin

0|0
    0|0
  • BASKETBALL

0|0
    0|0
  • Fitness

1|0
    0|0
  • Pek bilgim yok fakat fitness belirli bir alana yöneliyorsun ama havuzda heryer aktif :D

1|0
    0|0
  • Bence kesinlikle yüzme hem çok sağlıklı hemde bir dalda spor amaçlı ilerlemek çok daha zevkli.

0|0
    0|0
  • Bu ikilemde olduğum için ikisinin de bulunduğu bir spor centera üye oldum.

0|0
    0|0
  • Yüzme

0|0
    0|0
  • Yüzme harikafır

0|0
    0|0
  • bana kalırsa yüzme çünkü hem terlemiyorsun hem de aşırı bir yorgunluk hissetmiyorsun

0|0
    0|0
  • Yüzme daha zevkli bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...