Ülkemizde neyin veya nelerin çivisi çıktı?

Yaşama/hayata dair çivisi çıktı dedikleriniz var mı?

• Adalet
    15% (37)12% (24)14% (61)Oy Ver
  • Ekonomi
    0% (0)2% (3)1% (3)Oy Ver
  • Ahlak
    19% (45)19% (38)19% (83)Oy Ver
  • Terör
    17% (40)18% (36)17% (76)Oy Ver
  • Hepsi
    49% (117)49% (99)49% (216)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ankete katılan 150 kişiye teşekkürler. Bir çok şeyin çivisi çıkan bir ülkede yaşıyoruz demek ki :) Inşallah her şey düzelecek.

0|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• Terör örgütünü Meclise sokan Kim? Biz
    Avrupalaşmayı boşver. Araplaşıyoruz. Türk kendi kökenini unutuyor. Din üzerinden akıllar boyanıyor. Siyasetçilerimiz kavga etmeden karşılıklı 2 cümle kuramıyor ve biz ne yapıyoruz bu sırada? İZLİYORUZ

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gayet herşeyin civisi çıktı. Yasanmaz oldu diyebiliriz. Insan evinden cikmaya korkuyor cocuk yapmaya korkuyor yasamaya korkuyor artik resmen. Disariya adimimizi atinca ne olacagi belli degil ki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• bence hepsı adalet desen nerde adalet terör desen halımızden bellı ekonomı desen emanet ekonomı ışte ışşızlık rakamları ortada fıyatlar ortada hadı ben ne olsa yerım gecınırım ya yaşlı olan emeklılerımız ev gecındırenler nasıl gecınsın daha bugun baktım sıvrı bıberın kılosu 14 tl fasulye 12 tl ne olack bılmıyorum

1|0
    0|0
    • Inşallah hepsi düzelir :)

• evet haklısın benım uzuldugum akranlarımın ınsanlardan yol parası nelere katlandıgı guzel gunler ınşallah gorecez dıye umut edıyorum

• Inşallah :)

• Adalet: Yok, çünkü AKP kendi adamlarını kurtarıyo. Adalet işlemiyo
    Ekonomi: Ürettiğimiz tarım ürünü hariç hiçbir şey yok...
    Ahlak: Çarpık bir ahlak anlayışı hakim...
    Terör: SÖYLEMEME GEREK OLMAMASI LAZIM BUNUN HAKKINDA BİŞEY
    Ve daha niceleri... 2023'de de Kürdistan kurulur, hepimiz köle oluruz falan işte. AKP gitmezse tabi. Hırsızlar!

1|0
    0|0
    • O kurulmazda 2023'ten sonra olayların daha da kötü olacağını düşünüyorum. O zamana kadar ortalık daha çok karışacak orası belli. Hatay'ı kaybedebiliriz, Musul'u alamayabiliriz, boğazların yarısı elden gidebilir ve daha bir çok şey. Umarım ki olmaz.

• Çivisi çıkan en önemli şey "güya dindar"lık..
    Ahlak, adalet, ekonomi, terör gibi konulardaki güncel sorunların hepsi bunun sonucu zaten..

1|0
    0|0
  • Millet batılılara özenio
    Halbuki batılılarda bize özenio

1|0
    0|0
  • Ya nelerin civisi cikmadi ki herkes kendine bir don yaratmis evlenmeden iliskiye girenler girmeyenlere kotuluyo tecavuz desen masum o kadar kadina yazik vallaha diyorum kadinlarimiz terorden disari cikmaya mi korksun cisarda tacize ugramaya mi korksun biri cikmis dinciler recizm var diyo diyanet baskani 8 yasinda kiz evlenebilir hic birinde Allah korkusu yok Allah sonumuzu hayir etsin guzel kardesim

1|0
    0|0
  • hepsi

1|0
    0|0
  • Ahlak her şeyin temeli...

1|0
    0|0
  • bunlardan hepsi

1|0
    0|0
  • İçinde insan olan her şey.. İnsanlığın erdem sayıldığı zamanlardayız..

1|0
    0|0
  • Ahlak ve Terör.

1|0
    0|0
  • Ahlak

1|0
    0|0
  • düşük güvenlik, düşük yaşam kalitesi, bu devlet kendi canımı ve malımı korumama bile engel oluyor, amerikada bireysel silahlanma ve mülkiyeti koruma hakkı var mesela bahçene biri girse vurabilirsin

1|0
    0|0
  • Adalet herşeyin başı. Olmayınca diğer şıklar pörtledi resmen

1|0
    0|0
  • adalet
    ahlak
    namus
    etik değerler
    insanlaık

1|0
    0|0
  • Hepsi

1|0
    0|0
  • Hepsi

1|0
    0|0
  • eksigi var fazlası yok.

1|0
    0|0
  • herşeyin cıktı

1|0
    0|0
  • hepzii

0|0
    0|0
  • terör

0|0
    0|0
  • Adabı muhaseret

0|0
    0|0
  • Hepsi mk ... herşey bozuluyor.

0|0
    0|0
  • Son 100 yıllık süreçte yapılanlar, bu milletin DNA'sına ciddi manada darbe vurdu... Bu milletin kodları bozuldu...

1|0
    0|0
  • Çıkacak ne can nede çivi kaldı

1|0
    0|0
  • tüm bunlar islamın suçu... islam gittiği her yere yıkım götürüyor... örnek mi?

afganistan, ırak, iran... bu ülkelerin 1960lı yıllarda nasıl olduğuna bakın anlarsınız dediğimi... Yıkımları yine müslümanlar eliyle oldu. Sıra türkiyeye gelsin istemiyorsak islamı bu topraklardan göndermeliyiz...

0|0
    0|0
    • Neyi getirelim hristiyanlığı mı? Yahudiliği mi?

• din bir beladır... islam ise en büyük olanı...

• Bir ateist :) Kolayı seçip dininden de vatanından da vazgeçen insanların olmaması dileğiyle. Teşekkürler.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Hepsinin civisi cikti yolunda giden bisey yok

1|0
    0|0
  • Hepsi diyorum

1|0
    0|0
  • Bugün yeni tecavüz vakası çıktı 3 yaşında bir çocuk. Ahlak kalmadı.

1|0
    0|0
  • Türbanlıların çivisi çıktı 😄

0|0
    0|0
  • Uzgunum ama hepsi

1|0
    0|0
Yükleniyor...