Kendimi ezik gibi hissettim?

Icime kapanik kendi halimde bir kizim. Meslek lisesinde okuyorum. Sinifta genelde erkekler bana karsi diger kizlara göre daha saygili davranir cunku bende diger herkese karsi saygiliyim.
Okulun basinda bana yavsayan bir cocuk vardi, yok sen benimle ciksan soyle boyle yapardim, yoksa sen cok efendi bir kizsin vs.

Bugun durup dururken arkadan gelip kafama vurdu, kendimi cok degersiz hissettim. Nasil olurda bu cesareti buluyor? cok sinirim bozuldu arkadaslar. Sizce bu benim ezik bir karaktere sahip olduğumu mu gösterir?

0|1
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tabikide hayır. Bir teşhis koymak için tek bir olayda değil biraz süre gerektiren bişeydir. Konuşarak kısa sürede çözülebilecek bir sorun.

1|0
    0|0
    • Kendisiyle konustum. Ben oyle bisey mi yaptim sen cok sinirli bir kizsin dedi. Daha ne yaptiğinin farkinda değil

• Dediğim gibi kendine hemen böyle şey demen yanlış olur bunu anlamamız için belirli bir süre gerekir.

En İyi Kız Görüşü

• Bu onun salaklığı ve seni ezik yapmıyor lütfen kafanı böyle değersiz ve düşük zekalı insanlar için yorma tatlım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 6

• o onun ezik karakterli olduğunu gösterir sen rahat ol

0|0
    0|0
  • Samimi davranmak istemiş olabilir

1|0
    0|0
  • Hayır tabikii büyük ihtimalle ilgi çekebilmek için yapmıştır kendi sakın öyle hissetme

1|0
    0|0
  • Seni kendinden düşük görmüş izin verme. 👍

0|0
    0|0
  • ezıksın ztn

0|0
    0|0
  • aldırma boşver kendi çapında şaka yapmaya çalışmış ama çok da müsade etme cıvımasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...