Babamın parayı doğru harcayamaması ve bizden çok başkalarına yedirmesi beni üzüyor. ?

Biz orta halden daha halli bir aileyiz. Allaha şükür geçim sıkıntımız yok. Ama babam tam bir aslan burcu ne başkalarını dinler, nede yanlışını, yanlış olduğunu kabul etmez. Ona ihtiyaçlarımızı söylemeye çekiniyoruz ama başkalarına olunca canını parçalıyor. Geçenlerde bir mekana gittik ve masa kalabalıktı genç insanlarla kuzenimin arkadaşları babam 50 yaşında adam hala kendini genç sanıyor heralde. Hesabı söylemedi ama tahmin ediyorum bin liraya yakın ya da bin lira. İçim gitti. Çok üzgünüm. Ama babamla konuşulmayacağı için bişey diyemiyoruz. Ve o gün hiç olmadığı kadar sarhoş oldu saçma salak haraketler. Ben içkiyi sevmiyorum ama ayarınca içerse amenna ama bu kadarı fazlaydı. Annemle o geceden beri kendimize gelemedik çok üzgünüz. Allaha dualar ediyorum bıraksın şu alışkanlıkları diye. Nolur söyleyin işe yarayacak bir dua bir şey yok mu? Babamı içkiden soğutacak? Gereksiz para harcamak yerine birikime sevk edecek bir metot bir şey? Günlerdir çok üzgünüm. Şimdiden işime yarayacak cevaplarla gelenlerden Allah razı olsun. Umarım her şey gönlünüzce, gönlümüzce olur.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Dua edeceksin pek yapacak bişey görünmüyor ya da karşınıza alıp konuşun Allah yardımcınız olsun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Babanla konuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...