Kız kardeşimi facede yakaladım?

Kız kardeşim daha çok küçük. Dün akşam facebooktaki tanımadığı bir adamla yazışmalarını okudum. Sanal şey bile yaptırmış adam kız kardeşime. Ben şimdi napıyım bu kızı?

0|0
20|24

En İyi Erkek Görüşü

• Önce orbuluktan adam olunsaydı matik manukyan olurdu diye örneklerle lafa başla , sonra yaptığı haltın ilerde nereye varacağını anlat hala akıllanmıyor ya da sana ne var bunda diye diklenirse al eline hortumu Allah ne verdiye ama öyle canını acıtmacasına degil canını almacasına vuracaksın ki beyninde şok etkisi yapsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kızarsan ters teper. her yapma denilen şeyi yapardım ben bir yolunu bulur yine yapardım, kardeşini istemeden de olsa yanlış yönlendirebilirsin. kardeşinle otur bunun neden kötü olduğunu senin yaşında biriyle konuşur gibi anlat sen çocuksun anlamazsın şeklinde değil de mantıklı sebepler sunarak. inandır yani kardeşini. kesinlikle kızma. tehdit etme bir daha yaparsan şöyle olur böyle olur diye. adamı şikayet et eğer 18den büyükse adam yoksa elin kolun bağlı. 14 yaşındaki çocuklar kolay yönlendirilebilir sonuçta. eğer bir sevgili istiyorsa da ne yaparsa daha sağlıklı bir ilişki olur onun açısından bunu açıkla. senden saklamaması için de bana her şeyi anlatabilirsin bak ben kızmam hep yanında olurum gibi şeyler söylersen böyle bir durumla karşılaşmadan önce de müdahale edebilme şansın olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Adamı şikayet et, kardeşini döv, face'ini kapat sonra niye yaptığını anlat. Önce anlatıp sonra döversen anlamaz. Bizim çocukluğumuzda öyleydi. Önce döv sonra anlat.

0|0
    0|0
  • istediğini yap bişey değişmeyecek bence en başında denetleyecektin böyle bir bok olduğunda mı kardeşin olduğu aklına geldi

0|0
    0|0
  • karşısındaski adam 14 yaşında olduğunu biliyomu onbu öğren önce eğer biliyoda konuşuyosa polise bildir çok ağır cezaları var ama bilmeden konuşmuşsa adamı bırak kardeşinle ilgilen

0|0
    0|0
  • polise şikayet edemeyeceğini düşünüyorum..
    kardeşini al karşına ve konuş..

0|0
    0|0
  • döv onu

0|0
    0|0
  • Sen de yapmadin sanki hiç. Karisma

0|0
    0|0
  • kardeşinle konuş düzgünce.. birşey yapma. .
    ama o adamı polise şikayet edebilirsin.

0|0
    0|0
  • zilliye bak

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey yapamazsın

0|0
    0|0
  • sana ne bundan bunda kötü bir şey yok ki kız mutlu olmuş.

0|0
    0|0
  • kaç yaşında

0|0
    0|0
  • Kolayı var kız önce kız kardeşinle konuşan adama haddini bildir. Sonra kardeşini çek bir kenara konuş aklını başına toplasın diye...

0|0
    0|0
  • direk kapat bence facesini 13 yaşından küçükler kullanmamalı kesinlikle hatta internette bile özgür bırakmayın

0|0
    0|0
    • 13 yaşından büyük 14 yaşında

• ergenliğin hat safhaları daha yeni öğreniyor bir şeyleri dikkatli olun bazı pisliklerin tatmin malzemesi olmasın kız ama şuda var aile çok önemli sen daha önce yaptıysan oda yapar yani engel olamazsınız

• konuş yapmasın bir , r daha,

0|0
    0|0
  • İnternet erişim yasağı getir bide eşek sudan gelmesin anladın sen

0|0
    0|0
  • En iyisi bazi seyleeri onun icin engellemek..

0|0
    0|0
  • kiza birsey yapma o daha cocuk adami hemen polise sikayet et...

0|0
    0|0
  • troll

0|0
    0|0
    • Troll falan değilim. Böyle bir konuda trollemem zaten

• Bence sende bir hesap ac ordan korkut onu

0|0
    0|0
  • Öp ablası yoksa zilli oluf bu

0|0
    0|0
  • Face adresini yolla ben ilgilenirim kardeşinle

0|0
    0|0
  • Eee ne yapacak birşey yok ablasına çekmiş o seni görmüş o da senin gibi yapıyor suç kim de hekim beyim

0|1
    0|0
    • Yoo

• Peki o bunu nerden aklına gelebilir seni izlemiştir sen fark etmessındir

• onun ablası da aynısıdır önce ablayı terbiye etmek lazım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Sakin olmalısın. Yaşının küçük olması üstüne gittiğiniz takdirde kendine zarar vermesiyle sonuçlanabilir. Yaptığının yanlış olduğunu söylemekten ziyade ona güvendiğini, elbet ki birinden hoşlanmasının, sevgili olmak istemesinin normal bir durum olabileceğini ama doğru insanlarla olursa onun ve kendinin daha mutlu olabileceği yönünde güdüleyebilirsin.

1|0
    0|0
  • annene soyle

0|0
    0|0
  • face dondur kıza da bişey
    yapma küçük daha ama uyar kulağını çek..

0|1
    0|0
  • Yuhh ya bence telefonuna bir süre el koy ciddi bir konuşma yap ben olsam güzel bir döverim böyle adamlar kandırmıyor mu zaten bu kızları gözünü korkut anneme babama söylerim de.

0|0
    0|0
  • Affferim sanaaa. Oradaki sapık adamı suçlayacağına küçücük kızı suçla aferim sana andaval. Ne yap o kıza biliyor musun? Sahip çık, arkasında dur.

0|0
    0|0
    • En büyük suç adamda zatn ama adama napabilirim ki

• kardesin kac yasinda o kisi kac yasinda? kardesin kucukse adami tehdit et bidaha sanalda kizlarla oyle konusma de olmazsa şikayet et

0|0
    0|0
  • Döv onu

0|0
    0|0
  • karşına al konuş bir daha böyle bişey yaparsan direk babama bu konuşmayı ve diğer yapıcağın konuşmayı babama gösteririm de, güzelce bu konuşmanın başına neler getireceğini anlatarak

0|0
    0|0
  • Kaç yaşında kız kardeşin?

0|0
    0|0
  • Kardeşinin suçu yok. Onu yaptıran adama yap ne yapıyorsan. Hem küçük yaşta olan bir kızın facebook işin ne?

0|0
    0|0
  • valla bilemedim.

0|0
    0|0
  • Uyar

0|0
    0|0
  • uyar devam ederse elinden al facesini

0|0
    0|0
  • döv ablası iki tane vur bak bir daha yapıyor mu :D adsmnjf

0|0
    0|0
  • Özelden yazar mısın bana lütfen yardımcı olup görüşlerimi belirtmek isterim ayrıntılı bir şekilde

0|0
    0|0
  • Anlat ona bir şeyleri daha insanların gerčk yüzlerini görememiş demek ki yanında ol hep

0|0
    0|0
  • Bence iyi bir tokadı hak etti. Zamani çocuklara bak sen..

0|0
    0|0
    • Kıyamıyorum ki

• Şimdi sen ona kıymazsan bir süre sonra başkaları kıyacak söyleyim..

• Tabiki babana söyle bidaha korkusundan hiçbişey yapamasın yoksa devam eder seni dinlemez.

0|0
    0|0
  • düzgünce konusup hatasını anlatmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...