Şampiyon kim olacak fenerbahçemi? beşiktaşmı? mantıklı cevap verelim takım tutmadan çünkü mantık şampiyon yapar?

fikstür konusunda hangi takım daha avantajlı şanslı vsvs?

Güncellemeler:
hiçmi baglamıyo bu soru sizi şarj aleti sorsam 40 cevap gelirdi?
kafksakfmakfaskfsa

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Beşiktaşın şampiyon olacağını düşünüyorum. Kazanmayi biliyor, motivasyonu kaybolmuyor fakat Fenerbahçe motivasyonunu kaybedince gidip antalyadan 4 yiyebiliyor. Fikstur ortada bence, avantaji olan yok. Şenol Güneş yedek kulübesini iyi kullanabiliyor bu Beşiktaş'ı diri tutuyor. Ayni diriligin Fenerbahçe'de oldugunu dusunmuyorum-gormuyorum... hem Fenerbahçe hem de Beşiktaş puan kaybedecektir, panikleyen şampiyonluğu kaybeder. Kaybenin de Fenerbahçe olacağı kanısındayım.

0|0
    0|0
    • hangi takımlısın?

• arz-talep , liberal ekonomik, sermaye-geri dönüş, lig tv (gelir elde etmek ister) medya gazete ( kimin taraftarı lobisi iyiyse onu ister) dostum futbol ekonomik doneler üzerine oynanan bir oyunsa bunun altında kesin hiyerarşik kapital sermaye vardır

• 👏👏👏👏 bravo valla. Ayni dusuncelerdeyim. Hatta malum takim 800bin adet 4yildizli forma bastirmis diye duydum. Enteresan seyler oluyor. Tupcide isywmiyor Beşiktaşın şampiyonluğunu. Bakalim artik hayirlisi.

• Mantık şike yapmak mı?

0|0
    0|0
    • hayır ben mantıksal olarak baktıgımızda kim daha güçlü şanslı vs dedim? ayrıca kimin şike yaptıgını düşünüyosun kardeşim?

• vay be bçyle düşünen bir beşiktaşlı senin görüşün diyemiycem çünkü dedigin gibi istatiksler gerçektir

• Bjklı değilim 😂 Gaassaraylıyımda abi rakamlar var şimdi en çok derbi fenerin en çok kupa bizim en çok taraftar bizim etkili taraftar paralı fenerliler coşku bjk

Yükleniyor...