Nasıl arkadaş edinebilirim?

yeni bir ortama dahil oldum aşırı uyumsuz biriyim ortama dahil olamam hep dışta kalırım ama güzel bir kızım genelde beni egoist sanarlar ve o yüzden konuşmaz kızlar sevdiği çocuklardan sakınırlar falan şu zamana kadar dostum olmadı hiç . Bugün içlerine katıldım ama pek iyi olmadı napmam lazım arkadaşlar aşırı kasıntı biriyim hiç sıcakkanlı değilim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• önyargı kötü işte bendede var oyle bir huy :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence kendin gibi ol böylece senin nasıl biri olduğunu anlayanlar zaten kendiliğinden arkadaş olmak istiycektir :-)

0|0
    0|0
    • çok sessizim biri benimle konuşursa ancak onunla konuşurum tanıdığım bildiğim insanların arasında konuşabilirim ancak

• Hmm kendi olabildiği kadar kasmamaya bak herkesin yanında rahat gözük. Ve egoist sanıyolar demişsin güler yüzlü ol belki böylece daha fazla arkadaş edinebilirsin

• aralarında önceden konuştuğum bir çocuğun eski sevgilisi var kızlarda 1 0 gerideyim ama ya

Erkekler Ne Diyor 2

• Ortama uyma. Ortam sana uysun :) Ben de yalnız biriyim. Ve uzun zamandır aynı ortamlardayım hiç dostum yok. Kendimi üzmüyorum ve buna değeceğini de düşünmüyorum. Sen de öyle yap :)

0|0
    0|0
    • hep böyleydim ve ortamdada dış görünüşümden sessizliğimden dolayı sivrilirim hep istemiyorum artık bunu

• Sen aynı kal o zaman. Niye çabalıyorsun bir şeyler için? İnsanlar için değişme. Kendinden taviz verme. Ve onlara da bağlı değilsin. Dost edinmek için ortama girmen gerekmez. Dost gelip seni bir şekilde bulur. Arkadaş edinirsin o gruptan ancak. Dost değil.

• kendin gibi ol erkeklerin çoğu zaten sana layık olmadığını düşündüğü için sana yazmaz zamanı gelince olur kendin ol değişme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...