Çok kafaya takıyorum?

Her şeyi çok umursuyorum en küçük şeyleri bile kendime dert ediyorum gereksiz insanların gereksiz laflarını bile bile kafamı yoruyorum sevdiğim insanlar bana şaka yapınca kaldıramıyorum çok kafaya takıyorum yanlış olduğunu biliyorum ama ne yapayım. Nasıl umursamaz ve rahat biri olabilirim?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ne yazıkki bu şekilde olan insan var yapısı öyle ama öyle olmamalı insan... akışına bırak derim insan kendini biliyor sonuçta onun bunun demesiyle hayatına yön vermemeli bence...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayat her şeyi umursayabileceğimiz kadar uzun değil ne demişer kasma kasma kasma kasmadan da olur işte

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O bir yapı meselesi. Değiştiremezsin ama dizginlemelisin. Müzik dinle monotonluktan uzak dur. Yalnız kal. İnsanları özle. Ondan sonra aralarına karış.

0|0
    0|0
  • Ben de öyleyim salagin biri gelir bir laf söyler 2 gün dusunurum biri şöyle acayip bir sekilde baksa ulan niye öyle baktı diye 1 saat düşünürüm valla bir yol bulursan bana da şöyle de sana bol bol dua edeyim be abla

0|0
    0|0
  • Çok zor ciddi dur tınlama kimseyi hayatını şekillendir.

0|0
    0|0
  • Beni taniyormusun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle kendinle barışık ol, arada bir kendi kendini bile eleştir ki dışardan birisi kendi fikrini söylerse çekinip umursamazsın. Fazla düşünmemeye çalış aklına geldiğinde kafanı dağıtacak şeyler bul

0|0
    0|0
Yükleniyor...