Türk erkeklerinin kendilerine alıştırıp sonra ilgiyi kesmesi ne ayak? Dertleri ne?

Türk erkeklerinin kendine alistirdiktan sonra ilgiyi bırakması neden biri açıklayabilir mi?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Çok sevilmenin vermiş olduğu şımarıklık ve rahatlıkla bencilleşip, karşısındaki insanın fedakârlık ve inceliklerini görmezden gelebiliyorlar. Ama bence bunlara erkek demek gerçekten 'erkek' olana haksızlık olur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu klasik taktiktir. Her yerde aynı şeyi yapar Türk erkeği. Örneğin ;

Araba kullanırken önce gaza basar da basar. Sonra çeyrek depoya inince gösterge, habire boş vitese atıp "ateşle 100'lük" demeye başlar.

İlk önce Marlboro içer içer ay sonu gelip paralar suyunu çekince de... (Sigara markalarını da bilmiyorum ki, ne diyim.)

Erkekler büyük bir hevesle ingilizce kursuna yazılırlar. 2. Kurdan itibaren kayıplara karışır. Bildiğimiz yes/no, i love you very much. ile başbaşa kalırız.

Erkekler böyledir işte. Alacağını alır, vereceğine karga olur.
    Erkekler yaz aylarında yaylaya çıkar horon teper. Tam horunu öğrenir, eylül gelir şehre döner.
    Erkekler 2 gün tavuk döner yerse üçüncü gün de tavuk döner yer. Lahmacun da severler. Bizim mahallede bir Zülfikar abi vardı. Çok güzel ekmek arası patates yapardı. Kesin ölmüştür. Nur içinde yatsın. Acaba tezgahı duruyor mudur. Arasam çocuklarından tezgahını alabilir miyim ki. Ne havalı olur ama. Tezgahın önüne de "Doktorun ekmek arası patatesi" diye yazarım. Ne varsa doktorda var zaten. Araba alırken bile Doktordan alınıyorsa ben ekmek arası patates satarak köşeyi dönerim. Hatta tabela bile yazdırırım. Galaksinin en güzel ekmek arası patatesi.
    En sonunda da Tezgahın önüne geçip fakir ama gururlu bir genç vardı, bildiniz mi? "Yooo, kimmiş o" kahrolsun kapitalizm !

0|0
    0|0
  • diğer erkekler kendine alıştırdıktan sonra nikahına mı alıyor?

1|0
    0|0
  • cinsellik yaşamadığından olabilir yani cinsellik yaşamayınca olmaz uzaklaşır erkek

1|0
    0|0
  • Neden acaba

#TürkErkeğii

0|0
    0|0
  • Anlayamadığım Nokta Başlıkta Niye Türk Erkeği Diye Vurgu Yapıldı? :)

1|0
    0|0
    • Çünkü Türk erkeği kardeşim :)

• Soruyu Gizli Sormuşsun :D

• Takip nasıl edeyim :D

• 😂 kedi misin sen alışma kardeşim

0|0
    0|0
  • Bunu yapan/yaptıran sizsiniz

0|0
    0|0
  • Fazla içine düşme yanarsın odun ateşinde

0|0
    0|0
  • Öyle erkek mi varmış ilgiyi kesen. Kesiyor ise daha çok ilgi gösterilecek hatun vardır o kadar

0|0
    0|0
    • Tek sen varsin diyo ben de işte ondan sasiriyorum

• Erkekler hep öyle der. Ne diyecek başka. Biri daha var ama seni daha çok seviyorum mu. Ne kadar kadın olursa o kadar başarı niye gören bir yapı yani. Sen ne beklersin

Kızlar Ne Diyor 3

• Ego tatmini. 😀

1|0
    0|0
    • Nasil yani

• Yani bakıyorlar kızı kendime aşık edebilirmiyim diye güzel söz Vs aşık oluyo kız sonra aşık oluyo bırakıyo yüz üstü

• çünkü dengesiz ruh hastaları

1|0
    0|0
  • Elde ettikten sonra yeni maceralara yelken açma çabalarından dolayı

0|0
    0|0
    • Bişeyimi elde edemediki?

• İllaki fiziksel anlamda bişey elde etmiş olması gerekmezki. Arar sorar ilgilenir sende karşılık vermeye başladıktan sonra ilgisizleşir. Bir nevi egolarını tatmin etmeye çalışıyor çoğu

• Evet mantikli

Yükleniyor...