İdam gelmeli mi sizce (ANKET) ?

bence evet. çünkü korkmuyorlar ve onları gönderebileceğimiz uzak bir yerde yok. adalet bence evet diyor. 🙏

• evet idam gelsin
    78% (25)90% (19)83% (44)Oy Ver
  • hayır idam gelmesin
    22% (7)10% (2)17% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yanlış anlamayın biz faşist insanlar değiliz işkence etmek değil. normal acısız bir şekilde ebedi istirahate gönderip ilahi adalet e teslim edilmesini onayladım sadece 🙏

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Gelmesin ölüm onlara kurtuluş
    Hadim ve işkence gelsin

0|0
    0|0
    • bu bizi dünyaya kötüler ama

• Elalem ne der diye diye terörist başına sayın karga leslerine şehit dedirttik..

En İyi Erkek Görüşü

• laik bir ülkede, şeriat'a dayalı bir istek bu. böyle birşey olmayacak. o yüzden alternatif seçenek olarak af olmaksızın müebbettir. idamın gelmesini istemiyorum. o yüzden müebbet yeterlidir. öldüreni, öldürerek bir yere varamayız. onlar öldürür, biz onları öldürürüz. garip birşey, en iyisi özgürlükten muaf bir müebbet hayatı onların kendi kaderleriyle ve ölümleriyle başbaşa bırakmaktır. -_-

0|0
    0|0
    • müebbet bile aldıklarını sanmam ben

• gerekli olan müebbettir. alır almaz orası adaleti ilglendirir.

Kızlar Ne Diyor 8

• gelsin de idamı da masumlar üzerinde denicekler

0|0
    0|0
  • Gelsin.

0|0
    0|0
  • idam bazen en iyi çözüm. ama idam gelirse bu hükümet işine gelmeyen ne kadar adam var hepsini idam ettirir. bu yüzden gelmemeli.

0|0
    0|0
  • Gelsin diyenler neyine güveniyor acaba? Artık iktidar istediğini idam ettirir. Daha suçu tam kanıtlamadan sizi de astırırlar.

0|0
    0|0
    • hayır kanıtlandıktan sonra tabiki de mahkeme kararı ile 🙏

• bu iktidar zaten kendi çıkarları için idam getirmez bence 🙏

• Aynen orası da ayrı mesele. İşidçi terörist yakalıyacak idam ettirmesi lazım yapar mı yapmaz niye yapsın zaten bombayı patlattıran yardımı yapan o.

• Idamla beraber gercekten korkutucu cezalarda gelmeli bence

0|0
    0|0
    • O diş tellerini penseyle söküp tek tek dişlerini kırmak gibi mi? Vicdansız mısın sen zilli.

• Şıllığa bak o zaman senin anana bacına karına kızına yapsalar işkence zoruna gider mi lan.

• @RositaWhite kizim eger suc islemislerse herkes cezasini ceker bende dahil. bu yuzden caydirici olmasi lazim diyorum yapmasin kimse.

• Hayır diyenler tecavüzcü suç işleme potansiyeli yüksek terörist olanlar herhalde :/

0|0
    0|0
  • Idam gelirse seriata gelmesi lazim dilmi

0|0
    0|0
  • evet idam gelsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İdamdan daha caydırıcı yöntemler uygulanmalı

0|0
    0|0
  • Tecavüzcüye ve vatan hainlerine zaman kaybetmeden. Geri kalannsuçlulara da durumu göz önünde bulundurularak infaz edilmeli

0|0
    0|0
  • Evet Ve ilk kimin edilmesi gerektiğini de söyliyim. O içerde tuttukları it varya Sayın dedikleri. Ha o işte öcalan orul orul kardeşim sinirlendim bak gene.

0|0
    0|0
    • biz şehit veriyoruz adamlar besledikleri yetmiyor cinsel ilişki özgürlüğü bie getiriyorlar oh valla adam tek başına saray gibi yaşıyor

• İşte bende bunu anlamıyorum. Neden ya hiç bir yararı yok ki onun kimseye. As kes olsun bitsin.

• Evet idam gelmeli. Tecavüzcüler, teröristler, eşcinseller, çocuk istismarcıları, katiller, uyuşturucu kaçakçıları, aldatanlar hadım edilip intihar edilmeli

0|0
    0|0
    • eşcinseller sana ne yaptı

• Göz zevkimi bozdukları için idam edilmeliler

• çeneni kapat göz zevkinede başlatma şmdi

• Gelmeli tabi terörist leri tecavuzleri niye bakiyoruz ki

0|0
    0|0
  • İdam yoksa adalette yok sayılır...

0|0
    0|0
  • gelsin. poposu sıkan suç işlesin o zaman da görelim