Bir ilişkiniz var aşağıdaki sorunları yaşıyorsunuz ne yapardınız?

Bir ilişkiniz var ve aşağıdaki sorunları yaşıyorsunuz ne yapardınız?

01-Ailecek evlerine gidildiğinde ne siz ne aileniz önemsenmiyor. Nasıl mı ailecek oturuyorken TV açılıyor ve kimse kimseyle konuşmuyor sanki yeter kalkın gidin dercesine.
02- Aileniz davet ediyor öğlen geliriz diyen kız tarafı akşam 7 de geliyor.
03- Yakınınızın düğünü oluyor (mesela dayınızın oğlu) davet ediyorsunuz gelinmiyor.(Bu arada aileler aynı şehirde). Kız tarafında düğün oluyor erkek tarafı olarak davet edilmiyorsunuz.
04- Kız, erkek tarafının görevi kız tarafını memnun etmek diyor.
05- 50 bin tl'lik yapılan altının üstüne birde altın kemer deniyor.
06- Benim ailem şöyle benim babamın/annemin gönlünden şunlar geçiyor deyip isteyipte istiyorlar.
07- 20 bin tl lik düğün salonu isteyen kız tarafı, 750 tl lik nişan mekanını ayarlıyor.
08- Borca giricem bütçem kaldırmıyor dediğinizde kız size ne yaparsan yap beni ilgilendirmez diyor.
09- Hiçbir özel gününüzü hatırlamayıp kendisinin ailecek özel günlerinin kutlanmasını istiyor.
10- Bu son olsun Bir kız, istemeye giderken alınacak tatlının markasına karışır mı ya...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bunları benim yaptığımı görürsen benide bırak terket uzaklas😂hakediyorum😂😂😂

0|0
    0|0
    • Peki bir insan neden böyle yapar? Erkeğin görevi kız evini mennun etmekmiş bu neyin kafası?

• Umarim evliliğiniz de böyle olmaz

• Evlilik olma durumu artık bana uzak maalesef.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kaçarım bu ne böyle

0|0
    0|0
  • Aklın varsa kaç kurtar kendini o görmemişlerden

0|0
    0|0
    • Sevgi bu mu Allah aşkına. İstekler var sadece ve adam yerine dahi konulmuyoruz.

• Sonucun böyle olması da normal zaten. Yazık bu tür her istekleri olsun isteyenlere.

• üni. de tanışıp 4 yılın üstüne evlenmişlerdi bir de. can çıkar huy çıkmaz boşuna demiyorlar

• Ağlarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...