Arkadaşım neden bana çingene dedi çok alındım?

tatışıyoduk s. g. dedim bana çingene dedi çokmu kaba davrandım yoksa gerçekten çingene gibi mi davranıyorum neler yapmam veya neler yapmamam lazım

Güncellemeler:
ve erkek

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ne var bunda beni sevenler sıkca söyler bunu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çingenelik asil bir ırktır, alınacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • Demet akallın dese hoşuna giderdi demi fakat oda çingene :D insanları aşağılamayın çingene de olsa insan sonuçta oda bizim gibi yemek yiyor zıçıyor insan yani :) human get back over here ulan

0|0
    0|0
  • sg çingene lafından daha kötü gibi gibi

0|0
    0|0
    • ama çok alındım ağrıma gitti normalde aramızda pek sıkıntı yok belkide amacı yakınlaşmaktı ama biraz kabalık yaptı. ve ben saçımı açmıştım biraz kötü oldu acaba ondanmı dedi diyede düşündüm ağlıcak hale geldim

• ya zaten ağzımdan sinirle kaçtı yapıştı kaldı düzgünce uyardığım halde gitmiyodu normalde küfür etmem

• Takılma bu kadar

• Ona neden sormadin?

0|0
    0|0
  • Çingene misin peki

0|0
    0|0
  • Sence çingene nasıl bir karakter senin kafandaki şeyi çok merak ettim.

0|0
    0|0
  • Neden s. g dedin?

0|0
    0|0
  • Sinirle demiştir 😏

0|0
    0|0
  • Çingene demek bir hakaret değildir sana iltifat etmiş. ama sende hak etmişsin yani.

0|0
    0|0
    • sen diyosunki sana iltifat etmiş ama sende hak etmişsin diyorsun bu nasıl bir mizah iltifat ettiğini düşünüyosan hak etmişsin demezsin

• Demeye çalıştığım şey eğer ki benim bakış açımla bakamazsan ya da sana ters gelirse diye söyledim.

• Kaba ne kelime küfür etmişsin resmen

0|0
    0|0
  • s. g. herkesin bildiği ve benim bilmediğim bir küfür mü ne yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• o anlık sinirle söylemiştir bu soruyu sorman bunu kafana takman
    bence çingene değilsin tatlımm.. :)

0|0
    0|0
  • çingenelerin suçu ne anuá. benim de bir arkadaşım bir kıza ne çingenelik yapıyon demişti o zaman da nevrim dönmüştü, çingene tanıdığım var kuştepeli on numara da bir insan, harbi bir insan yani. sana çingene dediyse ve sen de alındıysan kabalık alanında değil ama insanlık alanında kendinizi bir gözden geçirmeniz lazım.

0|0
    0|0
  • Küfür eden kızlar itici

0|0
    0|0
  • Küfür etme

0|0
    0|0
  • Niye cingenede insan değilmi küfür gibi görme

0|0
    0|0
  • Sert çıkışır dişli olursan çingene derler evet dicen çingeneyim ne var bunda mk sanki kötü bisey

0|0
    0|0
Yükleniyor...