Kızlar, arkadaşları yüzünden ayrılan sevgiliye ne yapmak gerekir?

3 5 senedir tanıdığı arkadaşlarını ailesinden ve sevgilisinden dahi üstün tutan arkadaşlarına gidip sabahlara kadar gelmeyen babası gel dediğinde kızan babasıyla kavga eden bir kızla sevgiliyim. onların dediklerini umursar onların aklı ile sevgilisine yaklaşır onlara toz kondurmaz sevgilisi birşey der kızar ayrılmaya getirir olayları sevgilisi olarak her konuşmamı birşeyleri kurgula kurgula kavga çıkar der. sen hastasın sen psikolojik tedavi almalısın der her kavgada böyle bir sevgili ile devam etmeye çabalamak beni yıpratıyor sizce ne yapmalıyım ve ne yapmamı önerirsiniz bana.

bilerek kızlara sordum çünkü kızlar bu konularda daha anlayışlı ve dürüst cevaplar veriyor erkekler ise amacı sapıkça şeylere çektikleri için onlara sormadım.

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• eğer seviyorsa ve sende gerçekten seviyorsan kardeşim al karşına konuş artık yıprandıgını ve kaldıramadıgını soyle amacını sor ona. senı harbi seviyorsa senı yıpratmaz o konusmadan sonra. bence dedıgımı denemelısın kardeşim konuşarak herşey çözülebilir şimdiden bol şans :)

0|0
    0|0
    • ah keşke öyle olsa konuşarak çözebilsek. telefonda konuştum defalarca farklı şehide yanıma gelecek gelince konuşalım diyorum senin gibi biri ile ben konuşmak istemiyorum diyor. ne desem olmuyor beceremiyorum ne desem sorun ama arkadaşları herşeyden kat kat üstün malesef ki. çok ciddiyim annesi ile arkadaşı aynı anda ölse annesi için değil arkadaşı için günlerce ağlar öyle bir tip.

• oha ya bayaa abartmış yanı kızz

• Böyle bir kız olnadığım için objektif yorum yapabilirim böyle bir kızla senin ilişkind aha fazla yürümez kardeşim anne babasını dinlemeyen kızdan hiçbisey bekleme onlara saygısı yoksa sana hiç olmaz katılırsın katılmazsın senin bileceğin iş benim düşüncem bu şekilde :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...