Ask ve siyaset hakkinda fikrinizi alabilir miyim?

En bastan belirteyim; sevgilim de ben de siyasi acidan apolitik sayilacak derecedeyiz lakin elbette ikimizin de ailesinin de belirli fikirleri var.

Sevgilim A dusuncesini dogru buluyor, ben B dusuncesini. Bu konulardan sohbet ederken ona kiriliyorum ve diyorum :
"Benim sevdigim bu olamaz be askim, cok kati dusunuyorsun"

Haliyle kavga basliyor.. 1-2 saat geciyor barisiyoruz ve bana dedigi hep bu oluyor

"Dediklerimden farkli anlamlar cikarma, seninle herseyi konusabilecegimi dusunuyorum, sen benim askimsin, hayatimin geri kalanini gecirmek istedigim kadinsin"

Sizce farkli dusunceler ileride cok buyuk sorunlar getirir mi?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İleride de apolitik olacaksanız bir sorun çıkarmaz, ama sadece birinizin biri politik olması durumunda ve çok zıt iki A ve B partisi olursa her şey değişir bence...

0|0
    0|0
    • sana sunu diyeyim; sevgilim biraz milliyetçilik yapiyor bazen ama destekledigi parti liberal demokrat parti.. haliyle bazen yaptigi milliyetciligi anlamiyorum.
      bense hdp yi destekleyen biriyim. ve hatta pkk'yi teror orgutu olarak gormuyorum. Turkiye Cumhuriyetinin politakalarini cok yanlis buluyorum. Sevgilimse herseyi devlete yikiyorsun diyip basliyor..

• sevgilim kesinlikle sol dusunce yapisina sahip degil. liberalizmi benimsiyor ama bana diyor siz kurtler hep devleti suclamaya alismissiniz falan

• Hem solcu hem ulusalcı olamazsınız diyen eski bir Chp'li vekil vardı çok doğru bir söz bence...
      Bunun tarihsel sürecini oturup etraflıca konuşup, tartışmalısınız, devlet nedir mesela niye vardır Kurtuluş Savaşı neden verilmiştir, Kürtler neden bir Kurtuluş savaşı verince hain oluyor vs bir sürü şey haklılık öznel bir şey değil, nesneldir. Bence pek ala haklı olduğunu anlatabilirsin yok eğer o haklıysa sen anlarsın, ama ben senin haklı olduğunu düşünüyorum.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Bana tuhaf geliyor zıt düşünceli ilişkiler

0|0
    0|0
  • uç noktalarda olmadıktan sonra orta yol bulunur diye düşünüyorum her zaman aynı fikirde olamazsınız öyle değil mi tartışmanın da bir üslubu adabı raconu vardır hele ki siyaseti bu denli hayatınıza sokmamaya çalışsanız daha huzurlu olursunuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...