Bunları görüpte hala Suriyeli kardeşlerimizden rahatsız olan varsa insanlığı tartışsın. Sizce?

Bunları görüpte hala Suriyeli kardeşlerimizden rahatsız olan varsa insanlığı tartışsın. Sizce ?

İzmir'in Basmane semtinde, bir mülteci kadın ile biri kucağında olmak üzere toplam dört çocuğunun tatlıcı dükkanının vitrinine odaklanan bakışları yürek burkuyor.

Şimdi Suriyeli kardeşlerimizden rahatsız olan insanlara soruyorum biraz empati yapın hangimiz bu halde olmak isteriz? Siz ister misiniz? Bir kadın biri bebek 4 çocuk vatansız bir şekilde dil yok, para yok böyle yaşamak. Şimdi insanlığınızı sorgulayın.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben kesinlikle suriyelilerden onlara yapılan yardımlardan rahatsız olmuyorum ben onlara tanınan hakların abartıldığını düşünüyorum buraya geldiyse nankörlük yapmayacak alnının teriyle çalışacak kazanacak ve ölüm uğruna bu ülkeden gitmeye çalışıyolar batan neyse artık tek sorun bu

1|1
    0|0
    • Ha genellemekte hata yaptım bazısı diye düzeltiyorum

• @whatsyourproblem dimi ben de o görüşteyim elbette yardım yapılmalı ama bir türk vatanadaşına yani türkiyede yaşayanlara tanınan hak ne kadarsa gelen mültecilere de aynı haklar tanınmalı eşitlikten bahsediyoruz sonuçta 😉

• Aynen öyle keşke herkes böyle düşünse😊 mesela aylarca çalışan çocuklar dışarıda kalırken suriyeli bir gencin direk üniversiteye girmesi hak yemektir yani

Kızlar Ne Diyor 4

• ya Allah kimseyi vatansız, sahipsiz bırakmasın :((

0|1
    0|0
  • herkes dilneci görmüşş gibi kaçıyor onları görünce çok üzülüyorum kim ister ki o durumda olmayı. şahsen benim yaşadığım sehirdede var suriyeliler birkaç aileyle tanışma fırsatımda oldu po kadar kötü durumdalar ki. türkiyeninde başına gelse böyle birşey bizde onların durumuna düşeriz belki allah korusun... birazz yardım etmek hiçbirimizden birşey eksiltmez.1 verirsin allah sana 1000 verir. merhametinizi yitirmeyin. bugün onlara yarın bize

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. Sadaka vermeyi geç onlara küfürler eden, Ak parti her yeri suriyeli doldurdu diyen karaktersiz insanlar var bu ülkede. Kimse ülkesini terk etmek istemez bu çocuklar savaştan kaçıyor. Yarın onların yerinde bizde olabiliriz kimseyi hor görmemek gerek.

• çümnkü insalar gerçekten nankör kendi başlarna hiç gelmez sanıyorlar... verende allah alanda allah rabbim kimseye böyle şeyler yaşatmasın...

• Üzüldüm çok kötü bir tablo

0|0
    0|0
  • Tatlı alıcak parası yok biri kucağında yeni , diğerleri çocuk 4 çocuk ! Hmm banane?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsan değillerki neyi anlasınlar

0|1
    0|0
  • Vicdan yokki cogunda, bunlari elestitenlerde...

0|1
    0|0
  • Neresi kardeş la bunların, yardımseverlik güzeldir de kardeşim falan değiller hadi ordan genelleme yapma medine dilencisi yaparım adamı

1|1
    0|0
Yükleniyor...