Böyle birşey var mı , yoksa efsane mi?

Arkadaşlar bu rusyada amerikaya gittiğin zaman illaki bir iki tane hatun ile ilişkiye giriyormuşsun parasına deyil hani birine teklif etsen hemen gelir gibisinden bunlar gerçek mi var mı böyle şeyler yoksa bazı insanların uydurmuş olduğu dilden dile gezen bir dümen mi?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Şimdi oradaki kadınlar daha rahat, cinsellik tabu olarak görülmüyor. Bakımsızsan şansın yok seçiciler diskodan bardan kız atman kolay. Cinsellik onlara göre ihtiyaç sen nasıl bakkala gidip ekmek alırken utanmıyorsun onlarda aynı.

0|0
    0|0
    • Yani anladımda bu yaz rusyaya gitmeyi planlıyoruz kuzenlerle benim tipim var giderim var yani diğer kuzeniminde öyle birde esmerim rus kızlar esmer erkekleri seviyor dediler :D bilmiyorum bakıcaz harbidende böyle birşey var mı yoksa şehir efsanesimi diye :d

• Herneyse burada anlattığım sana yetmez oraya gidip görmeden bilemezsin ortamını. Mümkün olduğunca ortamlara katıl yoksa açılamazsın burada nasıl sapsan oradada devam eder. Her kız kabul etmez bunu kafandan çıkar başta 4-5 kıza teklif edersin biri illaki kabul eder. Yani her kız ay erkek var kucağına atlayım modunda değil. Sokakta barda diskoda bir kızla çok rahat kaynaşırsın birazcık girişkenlik yeterli.

• haklısın :D teşekkürler

• Tipin varsa her ülkede

0|0
    0|0
    • abicim maymun deyiliz ama gelmiyor hadi beni geçtim eyvallah. Benim arkadaşım var çocuk 10 numara ama tipsiz bir kız bile onu istemedi. Bıraktım vermeyi ama tipsiz olupta taş gibi kızları götürenlerde var ağızın laf yapması o tiple alakası yok.

• İstanbul'da da var Rusya'ya niye gidiyosun

0|0
    0|0
    • yok abicim gözünü seveyim anca uzun süre sevgilin olucak öyle yapıcaksın oda bana deyil bir kızı kötü emellerime alet etmem sevmiyorsam.

• sen yer mekan bilmiyorsun Ozaman

• abi bizim semtten dışarı çıktığımız mı var ümraniyeye giderim ordada kuzenle takılırız :D ben bir kız ile nasıl konuşulacağını bilmem nasıl tanışılacağını bilmem. yürüme tarzım bile ağırdır bakışlarım serttir kızlar benim gibilerine maço diyorlar :D

Yükleniyor...