Çok doldum arkadaşlar be?

Şu sıralar moralim çok bozuk babamın işleri iyi gitmiyor. Aksilikler peşimizi bırakmadı babamın yüzü neredeyse hiç gülmüyor. Binde bir yani özellikle 2 3 gündür. Teyzemin kocası hasta moraller bozuk üzgün herkes. Ben belli etmemeye çalışıyorum ama çok zor arkadaşlar ya. Bende bu siteye uzun zamandır üyeyim en azından burda içimi dökebileceğim insanlar , güzek insanlar var. Babam emeklilik işlerinde sıkıntı çıkıyor yurt dışında çalışıyor orda ki dükkanın kirası ödenemiyor işler kötüye gidiyor ve daha bir çok aksilik içten içe çok üzülüyorum en azından bari dışardan bari liseyi bitirip üniversite ookuyacağım dedim mutlu oldular bir nebze. Lise bitmeye yakın ama üniversite için ne yapacağımı bilmiyorum kafam almıyor kaldıramıyorum nerden başlayacağımı bilemiyorum ne yapsam ne etsem hiç bilmiyorum. Sabredip dua ediyorum sürekli inşallah herşey yoluna girecek. Dualarınızı eksik etmeyin. Allah herkesin işini gücünü rast getirsin inşallah.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Insallah durumunuz duzelir. Sabret elbet bir cagresi vardir herseyin. Sen okuyup anne ve babani mutlu etmeye bak herseye ragmen. Saglam ol hemen yikildim deme. Sana inaniyoruz.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim güzel yorumunuz için bir nebze mutlu ettiniz.. Ama üniversite için nasıl yaparım bilemiyorum :(

• Çok geçmiş olsun canım benim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• allah yardımcın olsun...

0|0
    0|0
Yükleniyor...