Mesleğinde başarılı olan kadınların aldatılma oranının yüksek olmasının sebebi nedir?

Mesleğinde başarılı olan kadınların aldatılma oranının yüksek olmasının sebebi nedir?
Dün bir film izlerken bu konuyu görünce sormak istedim. Mesleki açıdan erkekten daha iyi bir işe ve kariyere sahip olan eşlerin erkekler tarafından aldatılma sebeblerinde temel neden sizce nedir?

1|0
18|9

En İyi Kız Görüşü

• Erkeğin cahilliği ve egosu. Nasılsa böyle bir bayan benim yanımda, ben neymişim diye kendini bütün kadınların kahramanı gibi görmesi.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir konuyu bir zaman bende araştırmıştım. Gerçeklik payı olduğundan bahsediyordu piskiyatri uzmanı. Kadınlar sanırım daima kendilerinden bir kaç tık üst te erkek istiyorlar nedeni bence bu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Erkeklere sormak lazim :)) eziklik psikolojisi olabilir :))

4|1
    0|0
  • ilgisizlikleri ya da zaman ayiramamalari olabilir iliskiye.. Yinede aldatilmak/ aldatmak hos degil. Konusulmali ve kararlar alinmali

0|2
    0|0
  • İhmalden olabilir.
    Kariyerini yapacam yükselecem diye eşini evini ihmal ettiği için olabilir.

0|2
    0|0
  • Eşine zaman ayıramama

0|1
    0|0
  • Tamamen ihmal test edilip onaylandı😊.

0|1
    0|0
  • İşine daha çok zaman ayırması.

0|1
    0|0
  • Bayanın ilgi odağı, farketmeden ilişkisinden çok işine yönelmiş olabilir.
    Başka bir bakış açısıyla, işte kazanan aşkta kaybeder.

0|1
    0|0
  • enteresan... adamin düsüncesi bu olabilir belki ; iste kariyerinde yükseldi beni begenmez artik gözü disari kayar ondan önce ben onu aldatiyim? nasil senaryo?

0|1
    0|0
  • Kariyere odaklanıp mutlu olmayı ve mutlu etmeyi unuttuklarından.

0|1
    0|0
  • fazla feministlik yapıyorlar bence ondan

0|1
    0|0
  • Onlar mesleğinde başarılı erkeğine verdiği değerde ve yatakta başarılı değil hep yoğun ve hep yorğun

0|2
    0|0
    • bunu nerden biliyorsun? belki de erkekler kendilerini bu kadınların karşısında ezik hissettikleri için aldatıyorlardır.

• @nediyim94 ezik hissettiklerini düşünmüyorum öyle hissetseler kadına bağlı olurlar bildiğim kadarıyla erkekler güçlü kadınları sever ama kadın kendilerine vakit ayırmayınca o iş yaş tamamen ilgi ile alakalı

• Sanırım mesleğine odaklanıp, hayatındaki erkeği ihmal ettiği için. Tabii yine de bu "aldatmak" için geçerli bir sebep değil. Ama temel nedeni bu bence.

0|1
    0|0
  • Erkegin kendisinin artik yetmedigini düsünmesi. Yani özgüven kompleksi

0|1
    0|0
  • Ya esini evini ihmal etmekten ya da aldatilinca hirs yapip kendini ise vermekten :/

0|1
    0|0
  • Erkeğin kendi eksikliğini başka kadınlarda unutmaya çalışmasından başka bir şey değil :)).

0|1
    0|0
  • Eşlerine fazla zaman ayıramadıklarından olabilir mi diye düşündüm bir an

0|1
    0|0
  • Hep işte güçte oldukları için "Nasıl olsa bişey çakmazlar" felsefesi. Lanetliyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İlgisizlikten dolayı. Kadın işi ile ilgilenmeye başlamış olup erkek ilgisiz kalınca kendini boşlukta hissedip bir anlık şeytana maruz kalırlar

0|1
    0|0
  • Hazımsızlık..

Ama bu genelleme yanlış olur. Kişinin karakterinde kıskançlık, hazımsızlık gibi olgular bulunmalı öncelikle.. Eş bir yana tanıdıklarının bile iyi durumda olmalarına, mevki makam sahipliği yapmalarına sevinen çok insan tanıyorum..

Burada asıl olan karakter.

0|1
    0|0
  • Eşlerine personeli gibi davranmaya başlıyorsa olabilir

0|1
    0|0
  • Çünkü meslekte başarı fazla ilgi ve hırs ister sürekli işte olmak sürekli işle ilgilenmek bir yerden sonra evden usaklaşmalarına eşlerine karşı ilgisiz olmaya başlıyor ve kadınlarında aldatma sebebi bu olması vesilesiyle aynı sebepten müstaripler

0|1
    0|0
  • Sebepsiz :/

0|1
    0|0
  • Evine vakit ayırmıyordur veya erkek bunu kendine yediremiyordur.
    Ama ne olursa olsun aldatmak şerefs*zliktir, orası ayrı konu.

1|1
    0|0
  • ezik hissetmek heralde

0|1
    0|0
  • erkeğiyle değilde mesleğiyle sevişmesinden olabilir

0|1
    0|0
Yükleniyor...