Pkk lı kürtler neden Türklere faşist der?

-Silahlı, eli kanlı örgütlere destek versinler.
-Kaçakçılık yapsınlar
-Faturaları ödemesinler
-Polise taş atsınlar
-Askere kurşun sıksınlar
-Okullari, işyerlerini, kamu alanlarını ateşe versinler.

Biz ise karşı çıkıp durun deyince, haptıkları halde aramıza kabul etmeyip her eylemlerine karşı çıktığımızda neden Faşist, Yobaz, Dünyanın en kötü milleti biz oluyoruz?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• türklere değil kürtleri türkleştirmeye çalışanlara faşist diyoruz gerilla içinde binlerce türk var

0|0
    0|0
    • 7000-10.000 bin kişilik örgütün içinde anca 3000 kürt 300 Türk geri kalanların hepside ermenidir.

• dağlar boşalmaz boşaltır ;)

• Tc de iyi boşaltmış :))

En İyi Kız Görüşü

• Deveye diken insanı s*ken yaranırmış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• onların da çoğu faşist

0|0
    0|0
  • çünkü kürtlere soykırım yapılmaını ister türkler yani keşke yapılsada faşişt türk olsak çok önemsiz kurtuluruz şu tarihsizlerden

0|0
    0|0
  • Y*vşaklar işte naparsın

0|0
    0|0
  • Onlarin amaclari da o zaten neymis efendim bomba patlaticaksin bugun kahraman olucaksin diye beyinlerini yikarlar bombacilarin sonra yok efendim cennete gidiceksin pehh 😂😂

0|0
    0|0
  • Hepsinin a. k.

0|0
    0|0
  • Haklisin. Ama biz fasist olalim onlar bitecekse

0|0
    0|0
  • Terörist ten başka ne söylemesi beklenir ki

0|0
    0|0
  • İt, itliğini görmez

0|0
    0|0
  • Düşünceleri ve eylemleri terör suçu olduğu için ve bu sebeple karşılarında kolluk güçlerini buldukları için. Topluma kasteden bir zihniyetin toplumu kolluk gücünden ibaretmiş gibi algılaması gibi bir sapıklık durumu.

0|0
    0|0
  • Sen cok filim izliyon herhalde

0|0
    0|0
    • Evet pkk ve kürtler sadece filmlerde..

Alkışlıykruz bunu böyle guzel bir tespit icin

👏👏

• Her teröriste sivil diyeceksek oynamayalım. Malum o 35 kişinin ne olduğunu iyi biliyoruz.

Ayrıca. Şırnakta 35 senedir asker öldürülürken haksız yere ses yokta dağdan inen teröriste mi ses var. Hala ne b*k olduğunu anlamamışsiniz. ya da anlıyorsunuz da taviz vermiyonuz.

Biz biliyoruz halkça devletçe kimin sivil olup kimin terörist olduğunu. Sen içini rahat tut.

• Sen daha hic bir sey bilmiyon ki doguda is imkanı olsaydı o adamlar kacakclk yapmazdı ve oo adamlar karakola bile vergi oduyorlardı ama ef-16 lar adamları benzin gibi yaktı nrymis rfendim yanlıs talimat bosversene sen somada 301 adam oldu ve Şu an suclu olan adamlar hepsi serbest adalet bunun neresinde var soylesene onlar senin gibi rahat degildi anlyormusun onlar ekmek parası icin cktılar oraya ama malesef katledildiler bunlarn hesabını kim verecek senmi yok boyle birsey ben sırf askerde muane olmadgm icin 3 ay nezarette yattm bu adaletmiydi senin bilmedigin cok sey var anlyormusun

• Ben kürdüm bizede faşist diyorlar canım şerefsizler işte napacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çünkü onun bunun çocukluğu. Ekmek yediği kaba pisleyen bir topluluktan bahsediyoruz. Normaldir

1|0
    0|0
Yükleniyor...