Kızlar, Voleybol maçını izlemeye gitçem ama bazen voleybolcu kızlar rahatsız oluyor bu neden?

voleybol maçı izlemeyi çok severim baktım bugünde genç bayanların voleybol maçı var daha önce gittğimde kızdım çünkü ister istemez bakıyorsun taytları çok kısa gözün kayıyor ama volaybolcu kızlar ters ters tribüne bakıyor bence çok saçma neden derseniz neticede voleybolun kıayfeti o eğer utanıyorsan oynama yani haksızmıyım ya?

Güncellemeler:
evet yorumlarrrr
yorumlarrrr

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• senin abazalıgın yüzünden milet kendini kısıtlayamaz

0|0
    0|0
    • ben giysinler diyorum zaten ve ben abaza değilimki... normal bence kıayfetleri sadece utanmaları saçma çünkü voleybolun öyle oyandığı belli bişey yani

• oraya kızları izlemeye gitmiyorsun git maını izle

• aynen öylede eminim özelikle bu maç başı ısınma hareketlerinde ters ters bakıcaklardır ne yapayım gözümümü kaçırayım

• Kızların kalçası yerine oyunu takip etmeyi deneyebilirsin 😊

0|0
    0|0
    • oyunu izliyorum zaten ama itiraf ediyim hiç bakmadanda olmuyo yaa :) hangi erkek dese yalan der okadar kız o kıayfette ve orda gözümü sirekli kaçırcam istesemde olmaz onlar ters ters bakmayıp biraz bizi anlsa daha mantıklı değilmi?

• Empati kur misal o oyunculardan birisi kızın ve yanindaki erkekler senin kızının kalçalarına bakıyor ve iç geçiriyorlar hoş olur mu

• olmazda yinede o yanımdakilere hiç bişey diyemem voleybol maçına gelmişler yani suç değil bence oyuncuya bakmak sence suç mıu?

Yükleniyor...