Ek kazanc yollari?

Ek kazanc yollari nelerdir isten ayrildim akmasada damlasin istiyorum nette ne is yapabilirim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Blog sayfası aç, geçmişe ait yaşadığın herhangi bir konudaki sorunları ve çözümlerini makale olarak yazıp yayınla websitende. Ama sabırlı ol 2-3 ay bu şekilde isteyerek yap yani sırf para kazanacam diye yapma sonu hüsran oluyor. sadece zevk alarak yap bu işi. insanlara gerçek anlamda faydalı bilgiler vermeye çalış. Bu süreç biraz zaman alabilir fakat sabırlı olduktan sonra istediğin başarıyı er geç yakalarsın. Ziyaretçiler düşmeye başladıktan sonra google adsense reklamları al ve keyfine bak.

0|0
    0|0
    • herhangi bir konudai sorunları çözümleri derken illa problem anlamında algılama. hakim olduğun konularla ilgili soru sorup cevap vererek de paylaşımlar yapabilirsin. Benzetecek olursam insanlar nasıl kafasındaki soruları ksde sorarak cevaplar insanlar tarafından geliyorsa, sen de aynı yolu tek başına kendin blog sayfasında makale yazarak yapacaksın.

• bak ben mesela burada bedavadan sana cevap verdim. bu anlattıklarım bir stratejidir. uygulaması ise sana kalmış. internette ek kazanç yolları diye arama yapıp aratan insanlar bu sorduğun soruyu görebilecek ve benim verdiğim bu cevabı okuyarak kendileri de bu stratejiyi izleyebilecekler :) kısacası googledan ziyaretçi çekmiş olacaksın :)
      ziyaretçi = reklam,
      Reklam = para ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• ev işinde çalış

0|0
    0|0
  • nette zor

0|0
    0|0
  • Blog kurabilirsin

0|0
    0|0