Hayatım çok zor bir türlü düzelmiyor. Tavsiye verin çok ihtiyacım var?

doğduğumdan beri anne baba kavgası evimizden eksik olmaz. Bedensel engelli bir kardeşim var. Para durumumuz normaldi hep ama son 2 yıldır babam işlerini mahvetti neredeyse hapse giricekti borclardan ve yurtdışına kaçmak zorunda kaldık.. 20 yaşındayım annemin psikolojik sorunları var babam olaylardan dolayı berbat halde. Özetle bunlar yaşanırken 1,5 yıllık çok güzel bir ilişkim vardı ama en sonunda onu bırakmak zorunda kaldım. Antidepresanlar sürekli ağlamalar panik atak aile sorunları derken onu daha fazla yıpratmak istemedim. bir yandanda bana daha çok destek olmasını elimden tutmasını bekledim hep. Ama onunda sosyallikle ilgili sıkıntıları vardı ne o beni ileriye taşıdı ne ben onu. Ama birbirimizi çok sevdik tatile çıktık aileler tanışıyordu artık emindim herşeyden. Sonra ayrıldığıma pişman oldum dönmek istedim ama o çok garipleşti bunalıma girdi sanki çıkmaza girdik olmadı işte. Beni unutmak istedigini söyledi. Heryerden sildim koptuk tamamen bir iki haftadır. Ayrılalı 2 ay falan oluyo hala etkisindeyim. Tüm sorunlarımı onun omzunda unuturdum şimdi oda yok yurtdışında biyerde ev tuttuk evde hala kavgalar eksik olmaz ve bu sıralar yiyecek yemeği zor buluyoruz herşey gittikçe kötüleşiyor. allaha dua ediyorum hep. Herşey kötü... bana iyi bişeyler söyleyin ya. Okul mokulda yok üniversitemi bıraktım babam yüzünden şimdi eylülde tekrar yeniden başlıcam maddi durum düzelirse. Burda arkadaşım yok okul yok eski sevgili özlemim bitmiyor maddi durum yok annemin manyaklıkları babamın bagırmaları kardeşimi çok seviyorum ama oda bişey anlamıyor. ne biliyim bişeyler söyleyin işte.

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne onerıyım canım benım zaten yazdıklarına nasıl bı yorum yapıcam dıye dusunuyorum senın adına cok uzuldum inanki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...