Ankaralılar hakkında ne düşünüyosunuz?

Doğma büyüme bu şehirdeyim ama yeni insanlar tanıdıkça agresif ve kaba olduğunu düşünüyorum bu şehrin. Hep bir isyan havası birbiriyle kavga etmeye hazır.
konuşma dili kaba ve bol argo. Adam gibi adam sayısı fazla da olsa çok kavgacıyız sanki. Kızlarımız bile öyle

Güncellemeler:
Güncel

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım sana şöyle söyleyim en sevmediğim şehirler arasında ilk üçe girer.. Başkent olmasa Yozgat Çorum'dan farksız bir şehir.. Diğer şehirlere göre görgü usul olarak geride olmalarına rağmen kendilerini herkesten ileri görüyorlar ya bu beni deli ediyo yaa 😒 Ha yüzde yüzü öyle demiyorum iyi insanı çok ama kusura bakma geneli böyle..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ankara'nın hangi kesmiyle muhattap olduğuna göre değişir , ki benim tanıdığım Ankara'lı arkadaşlarım çok klass insanlar , bahsettiğin tarzda hiç bir davranışlarına şahit olmadım :) .

0|0
    0|0
    • 27 yıldır bu şehirde olduğumdan muhattap olmadığım hiç bir kesimi kalmadı. Ben kişilik kalitesinden bahsetmiyorum canım. Senin genel havasından.,.

• Peki canım.

• Aynen bana da konuşmaları kaba geliyor.
    Gerçi doğma büyüme istanbulluyum ama bir kaç tanıdığım kişiye göre değerlendirme yaptım.

0|0
    0|0
  • Bende doğma büyüme ankaraliyim

0|0
    0|0
  • Ankaranın insanları yobaz

0|0
    0|0
    • Bu da çok ağır oldu. Biraz diyelim :)

• evet kızalrınız bile öyle çirkef :D

0|0
    0|0
  • Aynen öyle İstanbul a gidince anladım

0|0
    0|0
  • Aynen öyle katılıyorum sana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Angaram güzeldir kardeşim ankaralilar adamdır insandır ama illa 1 2 çürük yumurta vardjr

0|0
    0|0
    • Ben bundan bahsetmiyorum genel kaba halini anlatmaya çalıştım

Yükleniyor...