Dünkü Galatasaray-Fenerbahçe maçının ertelenmesi doğru karar mı?

Yeterli güvenlik önlemi alınsaydı daha iyi olmaz mıydı? Bu erteleme ile terör'ün istediğini vermiş gibi mi oluruz, herşey'e rağmen ayaktayız mesajı verilmeli miydi?

Güncellemeler:
maç tekrar yapılacak, şimdi güvenlik önlemi alınamıyorsa, o zaman nasıl alınacak...

0|1
8|9

En İyi Kız Görüşü

• bu konuda size katılıyorum. istediklerinin neredeyse çoğunu verdik. korkuyoruz artık. korkmamalıyız

0|1
    0|0
    • Aynen, Fransa daki olaydan sonra yaptıkları ilk açıklama da konsere de gideceğiz, maça da filme de demişlerdi

• vatandaşları korkutarak ya da bizim faaliyetlerimizi yapmayarak zaten onlara yenilmiş oluyoruz. ha devleti onlara vermişsin ha evden dışarı onun korkusuyla çıkmamışsın büyük bir fark yok bence

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi acanacak halde oldugumuzun kaniti koskocaa devlet guvenlik onlemi mi alamiyoo acizlik mi baska biseymi istenilen bir durum mu bilemedim. Fenere yaradi o ayri konu braga yorgunu morali kotu duzeltir iste

0|1
    0|0
    • aynen, bir beşiktaş'lı olarak maçın yapılması işimize gelecekti, şimdi sezon sonuna bırakacaklar, o zamanda da zaten sonuçlar netleşeceğinden, Galatasaray asılmayacak oyuna, veya moral olarak düşük olacaklar.

• Eyv. sagol

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 7

• ilginç olaylar dönüyor. çoğu kişiden maçı erteleme yönünde talep vardı, evet olması gereken de buydu. ülke bu durumda ve herkes korku içindeyken elbet kimse bir maçı düşünmeyecekti. doğru bir karar verildiğine inaniyorum fakat; güvenlik yüzünden maçı erteleyen tff, diğer lig maçlarını da ertelerdi. özellikle adana'da bomba haberleri varken dünkü maç, beşiktaşın maçı da iptal olmalıydı. peki iki gün önce aziz'in "tff gerekeni yapacaktır" açıklaması neydi? kafam karışmadı değil..

0|1
    0|0
  • Hangi açıdan sorgulayacagımı şaşırdım kendimce.. yeteri kadar önlem nasıl alınabilir? neden alınamıyor? Sağlandı zannedilip bir felaket olsaydı ne tepki verirdik? Korkuldugu ımajı mı veriliyor? Herkes yapıcı mı? ve gerçekten sağlıklı bir şekilde birlik olamayacak mıyız? Üzgünüm.. benim sorular daha çok...

0|2
    0|0
  • Doğru olan yapildı ama o bomba başka yerdede patlayabilir.

0|1
    0|0
  • Yeni can kayıplarımız olmasın diye mecbur kalındı

0|1
    0|0
  • Doğru karar. Güvenlik önlemi almak çok zor bukadar kalabalıkta.

0|1
    0|0
  • Bencede doğru karar lakin patlatacak insan her türlü patlatır bence

0|1
    0|0
  • Aşkım 😍 o güzel sabah için teşekkürler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yerinde bir karar olmuştur önlem alınmaz istihbarat çalışmıyor çalışsaydı ardarda bunları yaşamazdık sonumuz hayrola

0|1
    0|0
  • Bence doğru karardı. Terörün istediği olsaydı maç oynanırdı : ) 20 Mart diye istihbarat atıldı ortaya ama maç ertelenince hiç bir olay olmadı.

0|1
    0|0
  • Yerinde bir karar diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Dogru

0|1
    0|0
  • Hayır gerçekten sağlam bir istihbarat varsa ertelenmesi çok doğru bir karar. Seyircisiz oynanması ise adil bir karar olmazdı.

0|1
    0|0
  • teröre zaten istediğini verdik terörisle masaya oturarak daha ne verebiliriz doğru karar oraya bir ombacı gelse çok kötü olurdu

0|1
    0|0
  • çok dogru karar bomba patlasa daha mı iyiydi yani insanlar ölse o yüsden bundan sonra çok dikkatli olcaz yapcak bir şey yok

0|1
    0|0
  • Milletin hayatini riske atmaktansa ertelenmesi daha iyi

0|1
    0|0
Yükleniyor...