Araba sürme yardımm?

arkadaşlar totalde 14 saat direksiyon dersi aldım. Önce 8 saat aldım sonra araba aldım. Arabam şu an başka şehirde ben oraya taşınıcam. Arabamı aldığımda bir kaç gün sürdüm trafikte kuzenimle birlikte. Sonra arabayı orda bıraktım unutmıyim diye bir 6 ders daha aldım.

Bu cuma taşınıcam. Biraz daha derse devam mı etsem yoksa arabayı sürüp ona göre mi karar versem bilemedim. siz ne zaman trafiğe tek çıkabildiniz?

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 3 ders aldım daha sonra trafiğe tek çıktım. Herkesin aynı olucağnı sanmıyorum. Kendinden eminsen trafiğin yoğun olmadığı yerlerde kullanabilirsin

0|0
    0|0
    • Önceden tecrüben var mıydı? Herkes bir değil tabi

• Maşallah valla hiç senin gibisni duymadım

• Araba kullananları sürekli izlerdim, yani yanların da otururken.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kndi aracinla pratik yapmn zenin icin daha iyi olur. Dikkatli yavas kuln
    Trafigin az oldugu yerlde prtik yap

0|0
    0|0
    • Bencede daha iyi olur gibi

• kesinlikle akşam çok daha zor. bir iki kez akşamda sürdüm

• Aksam surusune daha onem ver aksm kullanan gunduzde kullanir.
      Pratik yapman senin ve cevren acisindan onemli

• Cesaretini topla kendin çık trafiğe yavaş yavaş

0|0
    0|0
  • arabayı al gir şehir trafigine dur kalk dur kalk bunda sorun yoksa tamamdır

0|0
    0|0
    • Onda sorun yok. Sürerim trafikte sıkıntı yok. Sadece kavşaklar biraz zor geliyor bir de park. Son dersler özellikle park etmeyi gösterdi hoca. Onu da anladım sadece pratik lazım

• O kadar surmeyle trafikte pekte bir sey yapamazsin bir muddet daha yanina bilen birilerini al

0|0
    0|0
    • bir arkadaş 3 derste çıkmış trafiğe:))) tabi bilen biri olmadan tek çıkamam şu halde

• Ama sürebilmiş işte o manada dedim yani

• Insallah sende surersin

Kızlar Ne Diyor 2

• 1-2 defa direksiyon dersine gittim araba alınınca hep tek çıktım. Cesaretli ol, hız yapma yeterli oluyor

0|0
    0|0
  • Ehliyetim varda tek cikmadim daha :) derse devam. guvenin varsa dicem arabayi vurursun sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...