Sizce de hafta sonu pek hızlı geçmedi mi?

Sanki bu hafta sonu diğerlerinden de hızlı geçmedi mi? Ya da bize her pazartesi böyle mi diyenlerdensiniz?

Güncellemeler:
Hayat Size güzel tabii...

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu haftasonu Bolu Kartalkayada sezon kapanışını yaptık bir otele girişimi hatırlıyorum bide çıkışımı o kadar hızlı geçti :)

1|0
    0|0
    • Bertuğ da orada mıydı:)

• O grubu tanıyorum o yüzden sordum :) ben kışı hiç sevemedim :/ kayağı da...

• Ben yaklaşık 2 senedir bu grubun mensubuyum yani siz benden daha iyi tanıyor olabilirsiniz aslında :) tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz ama yazında wakeboard var onu tavsiye edebilirim sizin için :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Yazık ki akşam oldu biz yine yalnız kaldık. Bir kıyısı görünmez denize daldık. Bir gemiye binmişiz bulanık bir gecede. Allah’ın denizinde Allah’tan uzak kaldık :( :(

1|0
    0|0
  • uyumanın zaman kaybı olduğunu savunarak dolu dolu yaşama taraftarıyım , her anı !!!

çok da hızlı degıldı

1|0
    0|0
  • Zaman geriye aksın

1|0
    0|0
  • Normal geçti

1|0
    0|0
  • zaman su gibi akıp geçiyor...

1|0
    0|0
  • Bana göre normal geçti.

1|0
    0|0
  • malesef 😒

1|0
    0|0
  • Cok hizli...

1|0
    0|0
  • Yooo

1|0
    0|0
  • Aynen ya bende farkettim neden öyle oldu acaba. İlk defa bu kadar hızlı hafta sonu geçirdim.

1|0
    0|0
  • evet çok cabuk geçti kardeşim benim aklım birinde kaldı aslında ama keşke o pazar gitmeseydi

1|0
    0|0
  • bence tam tersi hafta içi çok hızlı geçiyor

1|0
    0|0
  • Her hafta çabuk geçiyor biliyomusun bugün pazartesi yarın cumartesi

1|0
    0|0
  • Yeap

1|0
    0|0
  • Aynen oyle Şu an pazartesi stresi yasiyoruz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet hizli gecti

1|0
    0|0
  • Rutindi :D

1|0
    0|0
  • Eğer okuyosan o 5 gün hiç hızlı geçmiyor mesala ben perşembe ve cuma raporluydum çok hızlı geçti ve direk pazartesi oldu

1|0
    0|0
  • Bana da çok yavas geldi. Biaey de anlamasim ama sıkıcı ve tedirginlikle doluydu.

1|0
    0|0
Yükleniyor...