Fakir Ama Huzur ve Değer Veren Erkekmi , Yoksa Zengin, Yakışıklı Ama Değer Verebilme İhtimali Olan Bir Erkekmi (Riskli)?

tabiki hem zengin hem huzur veren erkek bulabilirsiniz ama kendilerini aşmış olacağından dolayı manevi değerlere önem verecek insanların zor bulunduğunu düşünüyorum.

• Hem Zengin Olsun Hem Huzur ve Değer Versin (Oldu Canım)
    29% (2)33% (1)30% (3)Oy Ver
  • Huzur İstiyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Para Olsunda Ben Huzuru Bulurum (Hı Hı Bulursun)
    29% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
  • Fakir Ama Gururlu Genç Olsun
    0% (0)33% (1)10% (1)Oy Ver
  • Huzur Versin Değer Versin Biz Beraber Yaşar Gideriz (Harikasınız)
    42% (3)34% (1)40% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• kızla konusmadkn gerisi onemli değil ekmek kola yerım sevdigim adamı paraya dwgısemem☺

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayaller A Gerçekler D😃

0|1
    0|0
  • Evlenip boşanmış ve çevremde gözlem yapmış biri olarak şunu diyeyim; eğer bir erkek evini geçindiremeyecek duruma gelmiş ise o zaman o evde huzur falan kalmaz. Erkek kendi görevini yapmadıktan sonra onun vereceği huzurdan hayır gelmez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hı hı bulursun yazmışsın, tabiki de bulur. Yok neymiş iki gönül bir olunca samanlık seyran olurmuş, ne yapacaksınız samanlıkta otlanacak mısınız para olmadan birlikte. :D Hem zengin, hem yakısıklı, hem de sevgi dolu olması gerekir erkegin.

0|0
    0|0
    • çokmu film izliyorsun acaba :P

• Turkiyede ki insanlara da bagladim kardesim sende gozunden kaciracak kadar hiper bir insansin ben de seni kutluyorum. Kisaca paran yoksa Çok yaşa tipin yoksa hic iliskiye bile bulasma mesajini veriyorum :D

• Adamlar g. eberi ''çok yaşa'' diye çevirmiş :D:D:D

Yükleniyor...