Ülkemizdeki masum insanların ölmesi ve her an hepimizin ölebileceği beni derinden yaraladı?

herşeyden önce ben ülkücüyüm bir türk genciyim ve ülkemin şerefsizlerin elinde olmasından ötürü yapıcaklarım her türk gencine ve bana bir vazifedir. beni tanıyan tanımayan herkeze hakkım helal olsun facebook'umda bu gönderiyi biraz önce paylaştım arkadaşlarım şoktalar saolsunlar ciddi biri olduğumu hepsi biliyorlar yarın konuşma yapacak hdp li hain gereğini yapıcam herşeyide göze aldım ben ya da bir başkası yapmadıkdan sonra şunu anladımki başka kimse yapmıyor yapmayacak. hakkınızı helal ediyormusunuz? ks halkı olarak değilde türk halkı olarak cevap verin? yapıyımmı yapmıyımmı? seçim karar sizin? ben zaten bitik biriyim bir beklentim yok vazifemdir bu benim benden yana kimse vebal almayacak özgürce düşüncelerinizi belirtin lütfen? ben ülkem için bin defa ölürüm zaten ben bu ülkeyede insanımada aşığım sizin düşüncelerinizi merak ediyorum

0|1
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen bunu buraya yaz facebookta paylaş gitmeden ölürsün. Az biraz gizli iş yapmayı öğrenin.

0|0
    0|0
  • VATAN SAĞOLSUN

0|0
    0|0
Yükleniyor...